9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 28 Червня, 2022

Dragon Capital залучає виробників до українських індустріальних парків

Інвестиційна компанія Dragon Capital має намір залучити виробників як орендарів до індустріальних парків E40 поблизу Києва та М10 під Львовом.

Про це повідомив засновник та гендиректор Dragon Capital Томаш Фіала «Інтерфакс Україна», передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на GMK center.

Dragon Capital вже підписала попередні договори із потенційними виробничими орендарями. Проте фінальні договори компанія ще не уклала.

«Ми зацікавлені побудувати та здати за максимально високими орендними ставками. Але нам вигідно там мати й виробників, бо це довший контракт», – заявив Томаш Фіала.

За його словами, якщо виробник зайшов до парку, це збільшує капіталізацію всього об’єкта, оскільки виробнику складніше переїхати.

Dragon Capital має намір залучити орендарів із числа логістичних та виробничих операторів. Як наголосив гендиректор компанії, закон про індустріальні парки, а також прийняття змін до Податкового та Митного кодексів підвищить інтерес до таких об’єктів і девелоперів, і потенційних інвесторів, і орендарів.

«Закони можуть зробити проєкти привабливішими і для нас, і для наших клієнтів. Допомогти їх швидше заповнити. Якщо там буде більше виробничих потужностей, то буде створено більше робочих місць», – повідомив Томаш Фіала.

Dragon Capital очікує прибутковості близько 10% у разі реалізації складського проєкту з нуля з урахуванням зростання собівартості будівництва в останній рік.

Наразі ставки оренди складів становлять близько $5 за кв. м.

Томаш Фіала окремо зазначає, що Dragon Capital тимчасово не розглядає інвестиції у нові проєкти. Компанія реалізує проєкти офісної нерухомості, що були заплановані до пандемії коронавірусу.

«Здійснюємо ті проєкти, які ще до компанії Covid запланували. Але також дивимося вперед: за 2-3 роки, можливо, знову збільшиться попит на офіси. Наразі закінчили будівництво офісного центру у Львові та інші офіси зараз не розглядаємо», – повідомив Томаш Фіала.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають