9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 17 Травня, 2022

Dragon Capital отримала дозвіл на будівництво індустріального парку Е40 під Києвом

Інвестиційна компанія Dragon Capital отримала дозвіл Державної інспекції архітектури та містобудування (ДІАМ) на будівництво першої черги індустріального парку E40 Industrial Park у Київській області.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

“Ми дуже раді тому, що отримання дозволи на будівництво у нашій країні стає прозорим та ефективним. Ми були вражені, коли отримали дозвіл у ДІАМ лише за один день, подавши всі необхідні документи через портал Дія”, – зазначив Михайло Сакун, інвестиційний директор Dragon Capital.

E40 Industrial Park розташований на 27-му кілометрі Житомирської траси. Там зараз знаходиться склад на 26 тис. кв. м. У планах – звести індустріальний парк на 200 тис. кв. м.

Територія E40 Industrial Park охоплює площу 49 га та складається з 9 ділянок, спланованих під складські та виробничі приміщення, які відповідатимуть «зеленим» стандартам.

Сьогодні під управлінням Dragon Capital Property Management перебуває понад 380 тис. кв. м промислової нерухомості.

Компанія активно будує ще один парк М10 Lviv Industrial Park у Львові. На об’єкті вже завершено будівництво каркасу першої черги площею 14,4 тис. кв. м.

Зазначимо, раніше Dragon Capital мала намір вкласти близько $230 млн в українські індустріальні парки та залучати виробників як їхні орендарі.

У грудні 2021 року Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроєкти №5688 та №5689, які передбачають податкові стимули з метою залучення інвестицій в індустріальні парки – звільнення підприємств-резидентів від податку на прибуток на 10 років.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають