9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 3 Жовтня, 2022

ДПЗКУ активно модернізує Львівський КХП

blankФілія «Державної продовольчо-зернової корпорації України» «Львівський комбінат хлібопродуктів» на кінець 3 кварталу 2016/17 МР виконав план з приймання зернових на 96%, по переробці – на 114%, а по зберіганню зерна – майже на 133%.

Про це повідомив директор філії Іван Зрайло, інформує прес-служба ДПЗКУ, передає Національний промисловий портал, з посиланням на AgroPortal.

«З початку нового маркетингового сезону ми суттєво змінили вектор розвитку. Наприклад, в грудні 2016 року обсяги переробки склали 4 тис. т борошна, в той час як за останні десять років максимальний обсяг переробленого зерна не перевищував 2,5 тис. т на місяць. У той же час, при максимальній потужності зберігання зерна в 15 тис. т, зараз обсяги прийому становлять понад 28 тис. т. Це свідчить про істотне збільшення оборотності елеватора », – розповів Іван Зрайло.

Крім того, підприємство було модернізовано. За останні 6 місяців на Львівському КХП був встановлений новий пробовідбірник, аналізатор зерна Інфратек-5, а також закуплено та введено в експлуатацію твердопаливний котел, проведена робота по переоснащенню системи цифрової термометрії.

За словами керівника філії, найближчим часом на Львівському КХП планується здійснити заміну вузлів млинового господарства, встановити гранулятор висівок, а також модернізувати точку вивантаження готової продукції на залізничний транспорт.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають