9.5 C
Alba Iulia
Субота, 22 Січня, 2022

DP World інвестував в буксирний ринок України, і вже почав надавати буксирні послуги в порту «Південний»

Компанія P&O Maritime, на 100% належить найбільшому світовому портовому оператору DP World Group, з січня 2018 року надавати буксирні послуги в порту «Південний».

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Порти України.

P&O Maritime придбала контроль над українською буксирною компанією LB Shipping, повідомляє прес-служба інвестиційної компанії SD Capital, яка виступила співінвестором угоди. Сума угоди не розголошується.

Договір про придбання контролю й управління був підписаний партнером SD Capital Андрієм Ставніцером і генеральним директором DP World Group Султаном Ахмедом бін Сулайемом в листопаді 2017 року, після візиту Президента України Петра Порошенка в штаб-квартиру DP World Group в ОЕА. В рамках цього візиту керівник DP World Group підтвердив наміри компанії інвестувати в портову галузь України, і лише через місяць підтвердив це на ділі.

За словами Андрія Ставніцера, покупка бізнесу в Україні таким гігантом, як P & O Maritime – найбільша exit-угода в країні за останні кілька років. «Це дуже добрий початок року для всього інвестиційного ринку України, і ринку private-equity особливо. Це важлива новина для держави та чиновників – ми привели ще одного стратегічного інвестора, крім Cargill. Вагомий аргумент для переговорів, замість тисячі обіцянок, від яких вже всі втомилися », – заявив партнер SD Capital.

Досвід і ресурси DP World Group принесуть інфраструктурі України нові стандарти якості, здорову ринкову конкуренцію і прозорість. Упевнений, ця угода – початок великого співробітництва. Ми продовжимо розвивати галузь, і разом доб’ємося того, що в українських портах судновласники зможуть отримувати сервіс світового рівня, – прокоментував партнер SD Capital Філіп Грушко.

Глава правління і генеральний директор DP World Group Султан Ахмед бін Сулайєм вважає, що Україна може стати ключовим торговим хабом між Європою, Середнім Сходом і Азією. «Ми дуже раді можливості співпрацювати з SD Capital, і впевнені, що наше партнерство буде сприяти загальному економічному зростанню країни», – прокоментував він.

P&O Maritime – глобальний оператор портових послуг, створений у Великобританії в 1834 році. Компанія надає різні портові послуги в усьому світі, має в своєму розпорядженні власним флотом з буксирів, швартових судів, науково-дослідних суден, пасажирських і круїзних лайнерів. У 2006 році P & O Maritime була придбана DP World Group.

DP World Group – один з найбільших портових операторів світу. Штаб-квартира компанії знаходиться в ОАЕ, в порту Джебел-Алі (Дубаї). Компанія оперує 78 морськими та наземними терміналами в 40 країнах світу, а також управляє 50 суміжними бізнесами.

Інвестиційна компанія SD Capital створена в 2016 році Андрієм Ставніцером, співвласником і генеральним директором найбільшого українського порту ТІС, і Філіпом Грушко, директором ТИС з розвитку бізнесу. SD Capital співпрацює зі світовими та локальними компаніями, щоб максимально збільшувати цінність інвестицій в українську економіку. У 2016 році команда SD Capital реалізувала найбільшу інвестиційну угоду України з компанією Cargill.

Барабанная дробь. Спешу сообщить главную инвестиционную новость 2018. P&O Maritime – один из «капитанов» индустрии, который начинал работать еще в 1830-х в Великобритании, а сегодня принадлежит глобальному гиганту DP World Group, начал оперировать буксирами в Украине. Эта новость многое значит для рынка private equity – первый крупный exit в Украине за последние несколько лет. SD Capital с партнерами продал контроль в украинской компании стратегическому инвестору, значит рынок ликвиден, и у нас есть перспективы. Это важная новость для государства и чиновников – мы привели еще одиного стратегического инвестора, кроме Cargill. Весомый аргумент для переговоров, вместо тысячи обещаний, от которых уже все устали. Ну а для SD Capital, для меня и моего партнера Philipp Grushko, это первая крупная сделка, о которой можем заявить публично. Тяжелый многомесячный труд всей команды привел к результату, которым я горжусь. Мы всегда мечтали приводить в Украину глобальных игроков, а сейчас постепенно воплощаем эти мечты в реальность. Терминалы и порты сегодня выпьют за наше здоровье, потому что мы сделали шаг к прозрачным буксирным услугам, дали выбор, они будут меньше зависеть от гос операторов. Буксиры и лоцманы не могут быть государственными – я говорю об этом много лет. Государство должно владеть только большой гербовой печатью, точка! А у судовладельцев должен быть выбор и возможность страховать риски. Иначе мы не рынок, а междусобойчик без минимальных гарантий. Помню, как много лет назад к нам приплыли краны на судне из Китая. Начальник порта тогда вымогал у нас взятку за постановку этого судна к причалу. Он называл это «за политический капитал» Угадайте, как он мог нам помешать? Правильно – не давал нам буксиры, чтоб поставить судно с кранами к нашему причалу. Знаете, сколько стоил простой того судна? Мы очень хорошо усвоили тот урок и навалились всей отраслью на новый закон о портах (старый закон был старше меня;). Именно мы заложили в новый закон норму о том, что буксирные и лоцманские компании в Украине должны быть частными. И вот теперь такой подарок – глобальный инвестор заходит в Украину. И еще один важный момент. Деньги – далеко не самое главное, что такие инвесторы приносят в экономику страны. С сегодняшнего дня мы страна, в которой есть DP World Group. Условный рейтинг Украины в глазах руководителей глобальных бизнесов вырос приблизительно на 100 пунктов. Руководитель DPWorld Султан Ахмед бин Сулайем (Sultan Bin Sulayem), когда мы были в ОАЭ в рамках визита Президента Петро Порошенко, говорил, что Украина не может не стать транспортным хабом между Европой и Азией. По-моему, это именно то, что нам с вами очень нужно в 2018 году

Опубліковано Stavnitser Andrey Середа, 3 січня 2018 р.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають