9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

ДП «Укрспирт» у Тернопільській області проведе модернізацію для виготовлення біопалива

На підприємствах ДП «Укрспирт» у Тернопільській області планується, крім традиційних видів харчового та технічного спирту, запровадити виготовлення біопалива з біоетанолу, біодизелю та біогазу за рахунок модернізації та встановлення нового обладнання.

Це передбачає Стратегічний план розвитку спиртової галузі у Тернопільський області, повідомили в «Укрспирті». Про це пвідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на AgroTimes.

Меморандум про взаєморозуміння, яким визначено напрямки співпраці та взаємодії відповідно до Стратегічного плану, підписали в.о. директора «Укрспирту» Юрій Лучечко та голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.

Стратегічний план розвитку підприємств галузі у Тернопільський області передбачає роботу на постійній основі всіх 11 МПД регіону.

Планом передбачено використання післяспиртової барди для створення кормових сумішей для відгодівлі великої рогатої худоби.

Юристи «Укрспирту» підготували та передали до Кабінету міністрів законодавчі пропозиції «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо розвитку сфери виробництва біологічних видів палива» та «Про внесення змін до Закону України «Про митний тариф України» щодо врегулювання обігу спиртовмісної продукції та до Податкового кодексу Украіни». Вони мають на меті диверсифікацію ставок акцизу та створення сприятливих умов функціонування ринку спиртовмісної продукції.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають