9.5 C
Alba Iulia
Середа, 27 Вересня, 2023

ДП «Артемсіль» нарощує обсяги виробництва за рахунок зарубіжних тендерів

blankДП «Артемсіль» виконав план з виробництва солі на 113% у січні, що склало 179 тисяч тонн солі та на 38% вище, ніж в минулому році.

Як уточнили в ДП, за підсумками роботи підприємства за січень 2017 року була видобуто і перероблено 179 тис. тонн солі при запланованих 156 тисячах тонн. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр підприємства.

В результаті рудники підприємства перевиконали виробничий план на 13%. Показники січня 2017 року на 38% або 50 тисяч тонн більше, ніж аналогічні в 2016 році.

З початку року спостерігається підвищений попит на сіль мелену без пакування, яка, в загалом, йде для посипання доріг. Так, в січні 2017 року була вироблена 131 тисяча тонн цього виду продукції, що на 30% більше, ніж заплановано та, практично, в 3 рази перевищує показник минулого року.

«З початку року попит на нашу сіль збільшився і з боку європейських споживачів. Це пов’язано, як з погодними умовами, так і участю продукції ДП «Артемсіль» в зарубіжних тендерах. В кінці 2016 року ми відновили поставки на великий хімічний завод – BorsodChem (Угорщина), а в подальшому плануємо відновити співпрацю з «Новацьким хімічним заводом» (Словаччина)», – зазначив керівник ДП« Артемсіль »Володимир Доля.

Останні новини:

Зараз читають