9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 3 Жовтня, 2023

До літа 2018 року у Луцьку з’явиться сміттєсортувальна лінія

Луцька міська рада планує придбати підіймально-транспортувальне обладнання для сортування твердих побутових відходів.

Уже оголошено подання тендерних пропозицій щодо закупівлі обладнання. Заявки прийматимуть до 9 січня 2018 року, а аукціон, своєю чергою, має відбутися 14 лютого. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Волинські новини.

Заплановано, що сміттєсортувальну лінію, орієнтовною вартістю 6 мільйонів гривень, доставлять у Луцьк до 1 червня 2018 року.

Обладнання, про яке йдеться, матиме потужність не менше 50 тисяч тонн сміття на рік, тобто за годину зможе переробляти близько 12–15 тонн відходів. Окрім того, лінія підходитиме для використання змішаних відходів, що мають високу насипну щільність, та сортуватиме сміття на органічні та інертні дрібні матеріали, чорні метали, ПЕТ-пляшку, скло, макулатуру, кольорові метали, плівку та інші матеріали.

Також обладнання під час роботи буде безпечним для працівників.

Директор департаменту житлово-комунального господарства Юрій Крась у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини розповів, що лінію для сортування твердих побутових відходів встановлять на станції перевантаження твердих побутових відходів, що на вулиці Трункіна, 7.

Однак, оскільки обладнання для сортування сміття мобільне, Юрій Крась не виключив варіанту, що лінію можуть згодом перенести на полігон у Брище.

Останні новини:

Зараз читають