9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 8 Серпня, 2022

«Дніпропетровський тепловозоремонтний завод» приверне іноземного інвестора

Дніпропетровський тепловозоремонтний завод (ДТРЗ) в жовтні планує почати співпрацю з іноземною компанією, яка буде допомагати в ремонті тепловозів 2М62.

Про це в інтерв’ю газеті «Магістраль» повідомив виконуючий обов’язки голови правління «Укрзалізниці» Євген Кравцов, передає Національний промисловий портал, з посиланням на “Машиностроение Украины“.

У жовтні заплановано розпочати співпрацю між Дніпропетровським тепловозоремонтним заводом і однією з відомих іноземних фірм виробників тягового рухомого складу в частині ремонту тепловозів 2М62, – сказав Кравцов.

За його словами, у вересні-грудні нинішнього року УЗ поточним ремонтом відновить більше 300 локомотивів, крім того, ще понад 80 тепловозів планується капітально відремонтувати.

У заходах, які здійснюємо для того, щоб вже до кінця вересня не мати дефіциту тяги, передбачено також збільшення мінімум на 30% кількості лінійного обладнання для локомотивних депо, яке ремонтується в умовах заводів, – повідомив Кравцов.

Дніпропетровський тепловозоремонтний завод (ДТРЗ) існує у формі приватного акціонерного товариства (ПАТ) і є структурним підрозділом УЗ. Підприємство виконує повний цикл робіт з капітального ремонту та модернізації тепловозів і їх окремих агрегатів. Завод має право продовжувати термін експлуатації локомотивів після капремонту в середньому на 5-10 років.

Запустити проект модернізації локомотивів М62 і 2М62 раніше планувалося за допомогою фінансування від німецького банку KfW. (Metalmonitor / Машинобудування України та світу)

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають