9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Дізнайся скільки сумарно коштують найдорожчі українські бренди

Вартість 100 найдорожчих брендів України в цілому становить 5,4 млрд грн, свідчать підсумки дослідження, складеного виданням “Новий час” спільно з компанією MMP Consulting.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Згідно з дослідженням, в трійку найдорожчих брендів увійшли “Моршинська”, бренд якої оцінено в 507 млн ​​грн, Sandora – 312 млн грн, Roshen з оцінкою 274 млн грн.

Методологія оцінки заснована на фінансових результатах компаній-власників марок, а також на факторах, які можуть впливати на вартість бренду: географічне покриття продажів, технологічна складова, продукція, що випускається, а також інвестиційна привабливість галузі.

Бренд виробника алкоголю Nemiroff експерти оцінили в 255 млн грн, “Нової поштою” – в 218 млн грн., ПриватБанку – в 211 млн грн, “Хортиці” – в 203 млн грн.

У першу десятку рейтингу також увійшли марки Rozetka (179 млн грн), бренд найбільшого українського оператора мобільного зв’язку “Київстар” (168 млн грн) і “Оболонь” (162 млн грн).

Найбільша кількість брендів в рейтингу представляють продукти харчування, рітейл, пивобезалкогольну і лікеро-горілчану галузі, а також кондитерську промисловість.

Вартість кожного бренду розраховувалася компанією MPP Consulting. Методологія оцінки заснована на фінансових результатах компаній-власників торгових марок, а також фактори, які можуть впливати на вартість бренду: географічне покриття продажів, технологічна складова, продукція, що випускається, а також інвестиційна привабливість галузі.

Останні новини:

Зараз читають