9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 29 Вересня, 2022

Depositphotos запускає студію-коворкінг для фотографів на 2 500 кв.м (відео)

blankУкраїнський фотобанк Depositphotos відкрив в столиці найбільшу фотостудію в Україні Lightfield Productions. Її площа становить 2 500 кв. м – тут одночасно розташувалися студія, фотопродакшен і креативний хаб для фотографів.

Це один з наймасштабніших студійних комплексів в Європі, більше – тільки у Amazon в Лондоні і у IKEA в Швеції. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на delo.ua.

Студія розташована по вул. Польова, 21 в районі станції метро “Політехнічний інститут”. Студія розташовується в відремонтованих фабричних цехах колишньої меблевої фабрики.

У Depositphotos кажуть, що метою запуску такого проекту є формування професійного співтовариства.

Наше завдання – створити місце сили, де будуть збиратися кращі фотографи різних поколінь, обмінюватися знаннями, досвідом, ідеями, створювати групові проекти, – говорить Ігор Калюжний, CEO Depositphotos.

Це простір буде працювати і як студія, і як щось на зразок коворкінгу для фотографів. За словами Ігоря, в Lightfield може прийти будь-який фотограф, щоб працювати, достатньо сплатити оренду. У студії може працювати і стартап, чия діяльність пов’язана з фотографією.

В компанії говорять, що в Lightfield немає коворкінгу в звичному розумінні, але є умови для роботи фотографів. На місці можна брати в оренду обладнання: камери Canon і Nikon, джерела світла Broncolor і т. д.

Якщо буде запит, то ми розглянемо таку можливість: у нас є вільні столи, комп’ютери, швидкий інтернет, кухня, душ. Lightfield сьогодні працює і виглядає так, як, на наш погляд, повинен бути влаштований коворкінг для фотографів, – говорить Ігор.

У команді Lightfield – фахівці з кастингу, гримери, стилісти, продюсери, команда пост-продакшена і креативний відділ, але керує всім процесом зйомки сам фотограф.

Вартість оренди студії разом зі студійним світлом – 400 грн/год. Це ціна для студійної майданчика або майданчика з готовими декораціями. Для зйомок доступні 14 студійних зон, тематичні інтер’єри.

У Lightfield також будуть проводитися школи і майстер-класи для фотографів, ще з лютого тут йдуть заняття фотошколи, яку курирує журнал Bird in Flight. Скоро запуститься дводенний майстер-клас українського фотографа Сашка Маслова, який знімає для The New York Times, The Guardian, Esquire і ін. Також плануються курси по фотожурналістики, комерційної фотографії та ще кілька інших.

Lightfield також буде працювати як фотопродакшн: брати участь в тендерах, виконувати замовлення агентств і компаній.

Компанія не залучала інвестицій під цей проект, створювала його на власні кошти, всього збирається інвестувати в студію близько 150 млн грн. У компанії очікують, що проект вийде в нуль вже до середини літа наступного року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають