Corum Group виготовив велику партію кріплення для компанії «Донський Антрацит» (ДТЕК)

2381
Фото: Corum Group

«Корум Дружківський машинобудівний завод» поставив 162 секції кріплення 2КД90Т для шахти «Дальня», яка належить компанії «Донський Антрацит» (ДТЕК).

Це наймасштабніше замовлення кріплення, виконаний підприємством у 2017 році. При цьому фахівцям вдалося випередити графік і зробити обладнання майже на місяць раніше контрактного терміну. Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу компанії.

Кріплення 2КД90Т відрізняється спеціальним виконанням, обумовленим вимогами замовника й особливостями роботи на конкретному об’єкті. Зокрема, секції укомплектовані найсучаснішою і потужною системою автоматизованого електрогідроуправління, яка забезпечує високу швидкість і надійність кріплення. Звідси безпосередньо залежить безпека шахтарів і продуктивність праці. Використання такої кріплення в прохідницькому комплексі обладнання дозволяє досягти високих показників видобутку – 3500-4000 тонн/добу.

«Кріплення з аналогічною системою управління вже успішно застосовується на шахті« Дальня », – коментує директор з маркетингу та продажу Corum Group Михайло Потапов. – Першу постачання ми здійснили в 2013 році, і повторний велике замовлення – свідчення високої якості нашого обладнання та підтвердження статусу Corum як надійного партнера на ринку гірничого машинобудування».

Шахтні кріплення – один з ключових продуктів Дружківського машинобудівного заводу, вони відомі високою надійністю, технологічністю, зручністю в експлуатації і великим ресурсом роботи. А можливість модифікувати обладнання під конкретні шахти підвищує його споживчу цінність.

Фахівці Corum справили обладнання в рекордні терміни – з випередженням графіка більш ніж на три тижні. Це стало можливим завдяки оптимізації процесів на всіх етапах: від стадії приймання замовлення до відвантаження готової техніки клієнту.

Крім кріплення 2КД90Т, готується також спеціальне виконання кріплення сполучення УКС, розроблене Corum на замовлення шахти в 2015 році. Це вже третя постачання даної конструкції кріплення шахтоуправління. Контрактний термін виготовлення УКБ – січень 2018. Завод планує виробити обладнання до кінця листопада.


Про допомогу проекту