9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Вересня, 2023

Corum Group виготовив велику партію кріплення для компанії «Донський Антрацит» (ДТЕК)

«Корум Дружківський машинобудівний завод» поставив 162 секції кріплення 2КД90Т для шахти «Дальня», яка належить компанії «Донський Антрацит» (ДТЕК).

Це наймасштабніше замовлення кріплення, виконаний підприємством у 2017 році. При цьому фахівцям вдалося випередити графік і зробити обладнання майже на місяць раніше контрактного терміну. Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу компанії.

Кріплення 2КД90Т відрізняється спеціальним виконанням, обумовленим вимогами замовника й особливостями роботи на конкретному об’єкті. Зокрема, секції укомплектовані найсучаснішою і потужною системою автоматизованого електрогідроуправління, яка забезпечує високу швидкість і надійність кріплення. Звідси безпосередньо залежить безпека шахтарів і продуктивність праці. Використання такої кріплення в прохідницькому комплексі обладнання дозволяє досягти високих показників видобутку – 3500-4000 тонн/добу.

«Кріплення з аналогічною системою управління вже успішно застосовується на шахті« Дальня », – коментує директор з маркетингу та продажу Corum Group Михайло Потапов. – Першу постачання ми здійснили в 2013 році, і повторний велике замовлення – свідчення високої якості нашого обладнання та підтвердження статусу Corum як надійного партнера на ринку гірничого машинобудування».

Шахтні кріплення – один з ключових продуктів Дружківського машинобудівного заводу, вони відомі високою надійністю, технологічністю, зручністю в експлуатації і великим ресурсом роботи. А можливість модифікувати обладнання під конкретні шахти підвищує його споживчу цінність.

Фахівці Corum справили обладнання в рекордні терміни – з випередженням графіка більш ніж на три тижні. Це стало можливим завдяки оптимізації процесів на всіх етапах: від стадії приймання замовлення до відвантаження готової техніки клієнту.

Крім кріплення 2КД90Т, готується також спеціальне виконання кріплення сполучення УКС, розроблене Corum на замовлення шахти в 2015 році. Це вже третя постачання даної конструкції кріплення шахтоуправління. Контрактний термін виготовлення УКБ – січень 2018. Завод планує виробити обладнання до кінця листопада.

Останні новини:

Зараз читають