9.5 C
Alba Iulia
Середа, 28 Вересня, 2022

Corum Group у 2016 році збільшила виручку на 19% і вийшла на позитивну EBITDA

blankCorum Group, що об’єднує машинобудівні активи найбільшої в Україні фінансово-промислової групи “Систем Кепітал Менеджмент” (СКМ, Донецьк), за підсумками 2016 року збільшила консолідовану виручку на 18,9% в порівнянні з 2015 роком – до 2,059 млрд грн.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням, за підсумками року EBITDA вийшла з негативного рівня і склала 105,4 млн грн.

Обсяг укладених контрактів склав 2,445 млрд грн, що на 32% вище, ніж в 2015 році.

У той же час кредитний портфель компанії скоротився майже вдвічі, склавши 1,08 млрд грн.

За два попередні роки ми зробили кілька системних змін в компанії, які глобально переломили ситуацію. Ми перейшли від дивизиональной організаційної структури ведення бізнесу до функціональної, тим самим підвищивши швидкість прийняття рішень. Збудували централізовану систему закупівель, знизили собівартість виробництва, сфокусувалися на розвиток виробничих потужностей , скоротили і поліпшили якість оборотного капіталу, – цитує прес-служба генерального директора Corum Group Якова Сідляренко.

Крім того, компанія наростила поставки нового обладнання і продовжила розвиток сервісного напрямку.

Все це дозволило досягти позитивного фінансового результату і наростити продажі на 18,9%. Плани на 2017 рік у нас ще більш амбітні, – зазначив він.

У прес-релізі наголошується, що в цілому 2016 рік був складним для важкого машинобудування.

Різноспрямовані очікування основних гравців глобального ринку металу, кризові явища в Україні, Росії та Казахстані, нестабільність курсу валют цих країн і висока інфляція істотно обмежили апетит до інвестування в основних видобувних компаній. Проте, значний відкладений попит, сформований в 2014-2015 рр ., підкріплений підвищенням цін на залізорудну сировину і коксівне вугілля в другій половині 2016 року, призвів до незначного пожвавлення ринку в четвертому кварталі 2016 року, – наголошується в прес-релізі.

За оцінкою компанії, основним фактором зростання продажів стало більш якісне і отримати широкий спектр послуг ключових клієнтів як з точки зору сервісного і пост продажного обслуговування (зростання продажів сервісу і запчастин перевищив 18%), так і за рахунок знову освоєних продуктових лінійок.

Виробничі підприємства” Корум Світло шахтаря “і” Корум Дружківський машзавод “освоїли продукцію, раніше випускається на заводах, контроль над якими втрачено в 2014 році в зв’язку з їх захопленням. Це комбайни очисні, прохідницькі, підйомні машини, вентилятори головного провітрювання, трансформаторні підстанції , конвеєри стрічкові, лебідки прохідницькі, устаткування нішенарезное і підйомне, – зазначає прес-служба, додавши, що реалізація за цими продуктами склала 15,9% від загальної виручки за 2016 рік.

Всього в 2016 році заводи компанії освоїли випуск 23 тис. нових виробів (63 одиниць в день).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають