9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Черкаський «Азот», «Рівнеазот» та Сєвєродонецьке об’єднання «Азот» відновили випуск мінеральних добрив

[wiki title=”Азот (підприємство)”]Черкаський «Азот»[/wiki], «[wiki]Рівнеазот[/wiki]» та [wiki title=”Сєвєродонецьке об’єднання «Азот»”]сєверодонецький «Азот»[/wiki], що входять до групи Ostchem, відновлюють виробництво мінеральних добрив після вимушеного, більш ніж тримісячного простою. Про це повідомила прес-служба Group DF.

Згідно з повідомленням, черкаський «Азот» вже почав пускові операції і до 20 червня планує вивести на 100% потужності роботу трьох основних цехів: цеху карбаміду, аміачної селітри і карбамідо-аміачної селітри (КАС). На «Рівнеазоті» і сєверодонецькому “Азоті” починають підготовку до проведення пуско-налагоджувальних робіт, необхідних для запуску виробництва.

«Робота всіх хімічних заводів холдингу буде в першу чергу спрямована на задоволення попиту українських аграріїв. За нашими оцінками, споживання внутрішнього ринку в період осінньої посівної складає близько 1,2 млн тонн азотних добрив. Нинішні сумарні виробничі потужності черкаського «Азоту», «Рівнеазоту» і сєверодонецького «Азоту» складають близько 350 тис. Тонн добрив на місяць, чого повністю достатньо, щоб забезпечити потреби українських аграріїв до осінньої посівної 2017 року», – повідомляє прес-служба групи.

Згідно з повідомленням, запуску підприємств посприяло введення Міжвідомчою комісією з міжнародної торгівлі антидемпінгових мит на російські азотні добрива – карбамід і КАС.

Ostchem – керуюча компанія, яка координує роботу підприємств азотної хімії, що входять в Group DF.

Group DF об’єднує азотний, титановий, газовий, аграрний і медійний бізнеси бізнесмена Дмитра Фірташа. До групи входить стивідорна компанія ТОВ «Морський спеціалізований порт «Ніка-Тера».

Останні новини:

Зараз читають