9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

Через карантин в Україні зупинилося 700 тисяч підприємств

Близько 600-700 тисяч підприємств, малих підприємств і установ сфери освіти, які дають роботу 3,5-4 млн осіб, зупинили роботу через карантин.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу Торгово-промислової палати України

Сьогодні важливо зберегти людські життя. Але в нинішніх умовах важливо зберегти і малий бізнес. Важливо не допустити банкрутства і закриття малого бізнесу. На щастя, в 95% випадків підприємці можуть домовитися з власниками орендованих приміщень про умови роботи, тому що орендодавці та орендарі взаємопов’язані, – заявив президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков

Президент ТПП також додав, що у випадках, коли сторони не можуть домовитися, торгово-промислові палати видають сертифікати про факт форс-мажору, з якими підприємці можуть захищати свої інтереси в суді.

Крім того зараз дуже актуальним є питання відстрочки у погашенні банківських кредитів, виданих підприємцям, незастосування штрафів і пені за затримку виплат. Торгово-промислова палата буде вносити цю пропозицію в законопроєкт по комплексу більш широких заходів підтримки бізнесу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають