9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Британська компанія інвестує $65 млн у виробництво цукру в Херсонській області

blankED&F Man, світовий виробник цукру, запускає першу чергу зрошувального комплексу за $5 млн

Британська цукрова компанія ED&F Man відкриє першу чергу іригаційного (зрошувального) комплексу в Херсонській області загальною вартістю понад $5 млн. Загальна площа комплексу 1 тис. гектарів. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Delo.ua

До 2020 року компанія планує збільшити загальну площу зрошення до 20 тис. гектарів. До кінця 2020 року ED&F Man планує інвестувати ще $60 млн на реалізацію програми в Миколаївській і Херсонській областях, – йдеться в повідомленні компанії.

Як повідомлялося, компанія ED&F Man була заснована в 1783 році Джеймсом Маном в Лондоні. Компанія є найбільшим постачальником продуктів харчування, цукру, спецій, корми для тварин, тропічних олій, гуми, біопалива та кави через мережу офісів і агентств в 50 країнах світу.

В Україні ED&F Man належить Засільський цукровий завод (Миколаївська обл.). У 2012 році дочірнє підприємство ED&F Man “Юкрейніан Шугар Компанії” спільно з аграрно-торговою фірмою “Агро-Дело” зайнялося вирощуванням цукрових буряків для виробництва бурякового цукру.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають