9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 29 Січня, 2023

Біля одного зі столичних ТРЦ побудують стаціонарний дельфінарій та готель

Власники торгово-розважального центру Art Mall, розташованого на вулиці Заболотного поруч зі Столичним шосе й Окружною дорогою, узгодили будівництво біля об’єкта дельфінарію Немо та готельного комплексу.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на rau.ua.

“На паркінгу через півроку відкриється дельфінарій Немо. На ділянці в 1 гектар будується повноцінний, не переїзний, як раніше на ВДНГ, а повноцінний дельфінарій і готель… Проєкт затверджений, і вже йде будівництво”, – розповіла директор ТРЦ Sky Mall Юлія Ванченко (раніше займалася запуском і розвитком проекту ТРЦ Art Mall) в ході CP Round Table “Торгова нерухомість України: ринок на підйомі”.

Юлія Ванченко вважає, ТРЦ Art Mall побудований у невдалій локації з точки зору трафіку – поруч немає житлових будинків і метро. У зв’язку з цим, як вона пояснила, кілька років тому було прийнято рішення змінити концепцію ТРЦ – ключовим було обрано напрямок “дитячий світ”, і об’єкт підвищив свої показники.

“Торгова галерея пропрацювала три роки, і її переформатували в дитячий бізнес, також новий для України”, – зазначила Юлія, додавши, що зараз на об’єкті працюють Planet Toys, Kids Will, Kids Island, wow park, Reserved і LC Waikiki з великими дитячими відділами, Люксоптика Kids.

“Зараз ТРЦ Art Mall покращує склад сусідів навколо себе, а значить і трафік постійних покупців”, – зазначила вона.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають