9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 24 Січня, 2021

Азовський судоремонтний завод виготовив 500 тонн металоконструкцій для модернізації металургійного комбінату «Азовсталь»

 • На фініші в АСРЗ чергове масштабне замовлення для стратегічних партнерів – підприємств групи Метінвест.

  З початку поточного року на замовлення підприємств холдингу Метінвест, в рамках виконання екологічних і ефективних проектів з модернізації обладнання та нарощування виробництва, виготовлено, випробувано і поетапно відправлено партнерам 500 тонн різних металоконструкцій. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу АСРЗ.

  За період з початку року поетапно відправлені на МК «Азовсталь» 170 тонн каркаса постаменту газоочистки ОДЧ конвертерного цеху; стенди нарощування електродів, очищення футерування сталерозливних ковшів і візки неприводні для будівництва МБЛЗ-4 на ММК; газопровід діаметром 2,5 метра для системи очищення ОДЧ конвертерного цеху МК «Азовсталь». Останньою відправлена партія з 20 бункерів для сипучих феросплавів майбутньої МНЛЗ-4 Маріупольського металургійного комбінату..

  Над кожним замовленням попрацювали проектувальники, конструктори, технологи, газорізальники, слюсарі-складальники АСРЗ: одночасно цехи департаментів машинобудування, судноремонту та логістики.

  Так, колектив грейферного цеху – по заготівлі і збірці деталей, судноремонтний і корпусний – зі зварювання і складання готових металоконструкцій.

  Проекти масштабні, що зажадали від конструкторського відділу АСРЗ застосування програм 3-D моделювання, які дозволяють підвищити якість продукції, що випускається, поліпшити збирання на монтажі в замовника і не допустити нестиковки окремих вузлів і деталей.

  На черзі – нове замовлення: судоремонтники приступили до виробництва грейферів для МК «Азовсталь».


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  В Україні випробовують дрон-камікадзе «Пілум» (відео)

  Українська компанія A.Drones провела льотні випробування безпілотного літака-снаряда «Пілум».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  «Аеротехніка» поставить аеродромне обладнання авіабазі Нацгвардії

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» поставить аеродромне обладнання авіабазі Національної гвардії України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Програмно-технічний...

  Київський завод прийняв на модернізацію другий літак Ан-26 для ВМС України

  Другий транспортний літак Ан-26 для Військово-морських сил України прибув на модернізацію на «Завод 410 ЦА».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Маріупольська бригада Нацгвардії отримала нову техніку

  Маріупольська бригада оперативного призначення Національної гвардії України отримала нову автотехніку.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.На...

  Донецька залізниця відремонтувала 133 кілометри колій

  Донецька залізниця у 2020 році різними видами ремонту оновила 133,16 кілометра колії.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  Польща продовжує співпрацювати з Україною для ремонту винищувачів Міг-29

  Польща співпрацює з Україною по ремонту радянських винищувачів МіГ-29 зі складу національних повітряних сил.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  “Епіцентр” інвестує понад $1,2 млрд у розвиток

  Генеральний директор групи компаній "Епіцентр К" Петро Михайлишин повідомив, що у наступні два роки компанія запланувала вкласти $1,22 млрд у свій розвиток.

  «Антонов» готовий добудовувати літаки Ан-74 для Збройних сил без російських деталей

  Державне підприємство “Антонов” готове розпочати практичну роботу по 100% заміні матеріалів, комплектуючих та цілих агрегатів російського походження в літаках сімейства Ан-72/74 за...

  Зараз читають

  На Самбірщині агропромислова компанія розпочала будівництво нового картоплесховища

  Українська агропромислова компанія «Контінентал Фармерз Груп» розпочала будівництво нового картоплесховища у селі Чуква Самбірського району Львівської області.

  Донецька залізниця відремонтувала 133 кілометри колій

  Донецька залізниця у 2020 році різними видами ремонту оновила 133,16 кілометра колії.Передає Національний Промисловий...

  ФК “Карпати” розпочали будівництво нової тренувальної бази

  Футбольний клуб Карпати, який наразі виступає у Другій лізі, розпочав будівництво нової клубної бази.

  «Укрзалізниця» створює проєкт швидкісного сполучення поїздів зі швидкістю до 350 км/год

  «Укрзалізниця» має намір запустити пасажирське сполучення між Києвом, Львовом, Харковом і Одесою на поїздах, які розвивають швидкість...