9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 1 Серпня, 2021

Азовський судоремонтний завод виготовив 500 тонн металоконструкцій для модернізації металургійного комбінату «Азовсталь»

 • На фініші в АСРЗ чергове масштабне замовлення для стратегічних партнерів – підприємств групи Метінвест.

  З початку поточного року на замовлення підприємств холдингу Метінвест, в рамках виконання екологічних і ефективних проектів з модернізації обладнання та нарощування виробництва, виготовлено, випробувано і поетапно відправлено партнерам 500 тонн різних металоконструкцій. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу АСРЗ.

  За період з початку року поетапно відправлені на МК «Азовсталь» 170 тонн каркаса постаменту газоочистки ОДЧ конвертерного цеху; стенди нарощування електродів, очищення футерування сталерозливних ковшів і візки неприводні для будівництва МБЛЗ-4 на ММК; газопровід діаметром 2,5 метра для системи очищення ОДЧ конвертерного цеху МК «Азовсталь». Останньою відправлена партія з 20 бункерів для сипучих феросплавів майбутньої МНЛЗ-4 Маріупольського металургійного комбінату..

  Над кожним замовленням попрацювали проектувальники, конструктори, технологи, газорізальники, слюсарі-складальники АСРЗ: одночасно цехи департаментів машинобудування, судноремонту та логістики.

  Так, колектив грейферного цеху – по заготівлі і збірці деталей, судноремонтний і корпусний – зі зварювання і складання готових металоконструкцій.

  Проекти масштабні, що зажадали від конструкторського відділу АСРЗ застосування програм 3-D моделювання, які дозволяють підвищити якість продукції, що випускається, поліпшити збирання на монтажі в замовника і не допустити нестиковки окремих вузлів і деталей.

  На черзі – нове замовлення: судоремонтники приступили до виробництва грейферів для МК «Азовсталь».


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ДАХК «Артем» отримала понад $200-мільйонний контракт на виробництво ракет Р-27

  ДАХК «Артем» отримала найбільший за останні 10–15 років контракт на постачання авіаційних ракет Р-27 закордонному замовнику. Його...

  Міноборони замовило ремонт 235 радянських вантажівок

  За низкою тендерів Міноборони цьогоріч мають бути відремонтовані понад 200 вантажних автомобілів радянського модельного ряду: КамАЗ, КрАЗ, МАЗ та Урал, загалом на...

  Мінінфраструктури розраховує передати першу дорогу в управління приватної компанії у 2023 році

  Міністерство інфраструктури розраховує, що передача приватному інвестору першої ділянки автомобільної дороги в рамках пілотного проєкту державно-приватного партнерства (ДПП) відбудеться у 2023 році.

  В Одеському аеропорту відкрили нову злітно-посадкову смугу

  В Одесі завершилося будівництво нової злітно-посадкової смуги, яке почалося у 2017 році.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на КорреспонденТ.

  Для українських туристів відкрились ще 14 країн Європейського Союзу

  Чотирнадцять країн Європейського Союзу дозволили в'їзд для українських туристів в рамках ослаблення обмежень, введених раніше для протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19.

  «АвтоКрАЗ» відвантажив партію вантажівок до країни Європейського Союзу (фото)

  Кременчуцьке ПрАТ «АвтоКрАЗ» відвантажує чергову партію автомобільної техніки для іноземного замовника.Повідомляє Національний Промисловий Портал.На...

  Дослідно-проектний центр кораблебудування захистив технічний проєкт модернізації катерів типу Island для ВМС України

  Миколаївський Дослідно-проектний центр кораблебудування передав Міністерству оборони технічний проєкт, який передбачає три варіанти можливої модернізації патрульних катерів типу Island.

  У Запоріжжі встановили останню секцію прогонової будови верхової частини вантового мосту (фото)

  На будівництві мостового переходу в Запоріжжі мостобудівники встановили на тимчасові опори шосту, останню секцію прогонової будови верхової частини вантового моста.

  Зараз читають

  Понад 35 тисяч українських домогосподарств встановили сонячні електростанції

  На сьогодні в Україні понад 35,4 тисяч родин отримують електроенергію від енергії Сонця. Загальна потужність таких сонячних...

  РСЗВ «Град» на шасі КрАЗ успішно пройшло всі випробування

  Реактивна система залпового вогню БМ-21 «Град» на автомобільному шасі КрАЗ успішно пройшла всі етапи випробувань.

  На Запоріжжі аграрії відзначають значне збільшення врожайності

  Згідно з нинішніми даними, цього року урожай у Запорізькій області набагато більший у порівнянні з минулими роками.

  Вантажоперевезення в Україні виросли до 297 мільйонів тонн з початку року

  Транспортні підприємства України у січні-червні 2021 року збільшили перевезення вантажів на 4,3% в порівнянні з аналогічним періодом...