9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 27 Січня, 2023

АвтоКрАЗ знайшов нових інвесторів

blankГендиректор заводу заявив, що переговори з іноземними інвесторами знаходяться на завершальній стадії.

Іноземні інвестори готові інвестувати в ПАТ АвтоКрАЗ.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на UBR.

Переговори з іноземними інвесторами, зацікавленими влити гроші і технології в завод, на завершальній стадії. Це глобальні компанії з Китаю, Індії та Західної Європи. Назви поки не можу озвучити, – зазначив Черняк.

За його словами, завод розглядає кілька варіантів співпраці з інвесторами.

Перший – виробництво деяких нових моделей автомобілів на наших існуючих потужностях. Другий – модернізація наших механічних і металургійних виробничих потужностей. Обидва варіанти не є взаємовиключними і в тій чи іншій мірі можуть перетинатися. Також можлива передача якоїсь частки власності нашого підприємства, оскільки розглядається можливість вливання в основні засоби існуючого виробництва. Якщо домовимося тільки про випуск певних видів продукції, то буде створено спільне підприємство, – повідомив гендиректор заводу.

Він також повідомив, що на сьогодні підписано меморандуми про наміри і угоду про конфіденційність. “Спочатку планували підписати договори в кінці 2016 року, але з об’єктивних причин не вийшло. Сьогодні ми дуже близькі до того, щоб закінчити переговори і перейти до конкретних дій”, – сказав Черняк.

Мова не йде про продаж контрольного пакету. Це може бути частка акцій на рівні 15-20%. Може бути трохи більше, – уточнив гендиректор АвтоКрАЗу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають