9.5 C
Alba Iulia
Субота, 9 Грудня, 2023

«АвтоКрАЗ» прийняв активну участь у Міжнародному економічному форумі

Серед учасників – представники іноземних та українських ділових кіл промисловості, агропромислового комплексу, Уряду, міністерств та відомств, органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування

Гендиректор «КрАЗу» – Роман Черняк відзначив, що серед пріоритетів розвитку автозаводу – оновлення модельного ряду автомобілів КрАЗ, підвищення їх технічного рівня, якості з урахуванням сучасних екологічних вимог, розробку автомобілів спеціального призначення, що не мають аналогів.

Повідомляє Національний промисловий портал.

Проте через  високу вартість нововведень та брак власних обігових коштів потрібна допомога у фінансуванні інноваційної діяльності. Також  необхідно впровадити заходи із залучення вітчизняного наукового інтелекту для створення національних технологій в автопромисловості, забезпечити тісну взаємодію науково-дослідних організацій і підприємств автомобілебудування з науковими установами України для створення нових матеріалів і технологій.

В рамках форуму була організована виставка-експозиція економічного та інвестиційного потенціалу області, на якій ПрАТ «АвтоКрАЗ» розмістив свої зразки новітньої техніки. Форум пройшов результативно, Полтавщина була достойно представлена інвесторам. Впевнені, такі заходи сприятимуть залученню інвестицій та розвитку економічного співробітництва, від чого виграють і держава, і підприємства.

Останні новини:

Зараз читають