9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 3 Серпня, 2021

Австрійська компанія HEAD інвестує €80 млн у будівництво нового заводу з виробництва спортивного обладнання

 • Всесвітньовідомий виробник спортивного обладнання HEAD підписав Меморандум про порозуміння з Вінницькою міською радою та Вінницькою ОДА.

  Меморандумом передбачено будівництво свого нового найбільшого заводу з виробництва продукції для зимових видів спорту у Вінниці, на території Вінницького індустріального парку. Компанія HEAD International Holding GmbH планує інвестувати близько €80 млн у нові виробничі потужності. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на UkraineInvest.

  Очікується, що багатомільйонний інвестиційний проект дозволить створити значну кількість робочих місць протягом наступних 5 років та допоможе зробити місто Вінниця відомим в гірсько-лижному спорті завдяки високому рівню впізнаваності бренду HEAD в світі.

  Процес виробництва Групи HEAD є напівавтоматизованим, в ньому використовується велика кількість спеціалізованого обладнання з електронним управлінням, що має високу додану вартість.

  Залучення такого інвестора як HEAD є надзвичайно важливим для України. Це створює не тільки технологічне виробництво та робочі місця для високо кваліфікованих працівників, це асоціюватиме Україну з відомими в усьому світі брендами – прокоментував Директор UkraineInvest Даніель Білак.

  Фото UkraineInvest - Ukraine Investment Promotion Office.

  Реалізація проекту в Україні пройде в 3 етапи. 2019-2020 роки – будівництво 1-1,5 га нових виробничих об’єктів. Для роботи на новостворених потужностях планується залучити близько 200-300 осіб. 2020-2021 роки – будівництво додаткових 1-1,5 га нових виробничих об’єктів та робочі місяця для 600 людей. І останній етап 2022-2023 роки – будівництво ще 1,5-2 га нових виробничих об’єктів та розширення робочого штату до 1 тисячі осіб.

  Після завершення останнього етапу реалізації проекту HEAD планує щорічно витрачати близько 150 млн грн на оплату праці для робітників! – додав Степан Кубів.

  Після успішної реалізації проекту компанія ще й розгляне можливість переведення до Вінниці деяких своїх команд у сфері цифрових технологій або ІТ та перенесення до України додаткових виробничих об’єктів.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Інтерпайп НТЗ” виготовить для “Укрзалізниці” понад 10 тисяч суцільновальцьованих коліс за 318 мільйонів гривень

  Компанія "Інтерпайп НТЗ" виграла тендер в системі Prozorro на постачання АТ "Укрзалізниця" 10,2 тисячі одиниць суцільновальцьованих коліс...

  Харківський завод спеціальних машин отримав контракт Міноборони на капремонт 110 автомобілів КамАЗ

  ДП «Харківський завод спеціальних машин» (ХЗСМ) отримало контракт Міноборони на капітальний ремонт 110 автомобілів КАМАЗ різних модифікацій за 110 мільйонів гривень

  Скадовський морський порт прийняв перше торгове судно з початку року

  У Скадовському морському порту пришвартувалося перше у 2021 році торгове судно - Berk, яке прибуло під завантаження сільгосппродукцією на експорт.

  Wizz Air Hungary почала літати над Чорним морем під відповідальністю України

  Авіакомпанія Wizz Air Hungary з середи, 28 липня, почала виконувати польоти в Сімферопольському районі польотної інформації (РПІ) над відкритими водами Чорного моря...

  Україна вела переговори з Boeing про локалізацію літаків T-7A

  Колишній керівник ДП «Антонов» Олександр Лось розказав, що Україна вела переговори з Boeing по локалізації літаків T-7A Red Hawk.Про...

  Приватна компанія на замовлення ЗСУ відремонтує близько 150 двигунів для бронетехніки, систем залпового вогню та ЗРК

  Чергові два великих тендери, з пакета "липневих" замовлень Міноборони, з капітального ремонту значної партії дизельних двигунів попередньо виграла приватна фірма "ПРОМЕНЕРГО".

  На Одещині виконали випробувальні пуски модернізованих ракет до ОТРК “Точка-У” та нових “Тайфун-1” (відео)

  На полігоні Збройних сил України відбулись пуски модернізованих зразків ракет для ОТРК "Точка-У" та ракет "Тайфун-1" до систем РСЗВ 122-мм. Випробувальні пуски...

  На «Завод 410 ЦА» для ремонту прибув Ан-74 Прикордонної служби Казахстану

  На «Завод 410 ЦА» прибув транспортний Ан-74 Прикордонної служби Казахстану для проведення регламентних робіт.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Зараз читають

  Вантажоперевезення в Україні виросли до 297 мільйонів тонн з початку року

  Транспортні підприємства України у січні-червні 2021 року збільшили перевезення вантажів на 4,3% в порівнянні з аналогічним періодом...

  Підприємства аквакультури цьогоріч збільшили виробництво продукції

  Загальний обсяг вилову риби та інших водних біоресурсів підприємствами рибної галузі України за 6 місяців 2021 року...

  В Україні розробили та виготовили першу промислову систему накопичення енергії

  У Вінниці тестуватимуть першу промислову систему накопичення енергії повністю розроблену, спроєктовану та виготовлену в Україні.

  “Інтерпайп” за перше півріччя наростив випуск колісних пар на 40%

  Українська промислова компанія "Інтерпайп" в січні-червні 2021 року виробила 82,1 тисячі тонн залізничної продукції, що на 19,3%...