9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Лютого, 2023

«Авіалінії Антонова» перевезли німецький супутник до Французької Гвіани

Авіатранспортний підрозділ ДП «АНТОНОВ», відомий як «Авіалінії Антонова», у партнерстві з Kübler SpeditionGMBH виконав перевезення супутника з аеропорту Мюнхен (MUC), Німеччина, до аеропорту Cayenne Félix Eboué (CAY) на замовлення німецького виробника супутників OHBSystem AG.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу ДП «АНТОНОВ».

Окрім супутника, всередині спеціального транспортного контейнера з контрольованим кліматом, перевозили наземне обладнання для підготовки супутника до запуску, а також спеціалізоване обладнання. Загальна вага цього вантажу, доставленого літаком Ан-124-100, склала 70 тонн.

«Транспортування такого чутливого аерокосмічного обладнання вимагає дотримання цілого ряду складних та спеціалізованих вимог. Інженери працювали у партнерстві з Kübler Spedition та OHB, щоб забезпечити перевезення вантажу з безперервним підтриманням необхідних умов транспортування з випробувального центру поблизу Мюнхена до літака, а потім – до місця запуску», – підкреслив Мартін Баннс, комерційний менеджер британського офісу «Авіаліній Антонова».

Під час польоту датчики реєстратора даних «Руслана» використовували для контролю тиску, температури та вологості повітря в супутниковому контейнері. В режимі реального часу ці дані передавали фахівцям Kübler Spedition та OHB.

«Щойно у нас виникали питання, ми одразу отримували відповіді від авіакомпанії», – сказав Томас Гофман, координатор розвитку бізнесу та всесвітньої логістики компанії Kübler Spedition.

Нагадаємо, на початку цього року авіакомпанія «Авіалінії Антонова» перевезла другий з трьох супутників для Індійської організації космічних досліджень (ISRO), а доставлення третього запланована на кінець 2019 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають