9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

Авіакомпанія Windrose та американська Sabre Corporation уклали угоду про глобальну дистрибуцію

Авіакомпанія Windrose і провідний постачальник технологій та програмного забезпечення для світової індустрії туризму Sabre Corporation з США уклали багаторічну угоду про глобальну дистрибуцію, яка відкриє агентствам і корпораціям по всьому світу доступ до контенту авіаперевізника.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Відзначається, що завдяки співпраці з Sabre авіакомпанія Windrose зможе розширити можливості непрямих каналів продажів і прискорити зростання прибутку шляхом ефективного просування своїх пропозицій за допомогою глобальної дистрибутивної системи Sabre (GDS).

Також повідомляється, що цілеспрямовані інвестиції в розвиток агентського каналу можуть стати новим драйвером зростання для перевізника в період відновлення після COVID-19.

“Ця угода допоможе авіакомпанії ефективніше просувати та продавати її продукти, персоналізувати обслуговування мандрівників і відкрити додаткові можливості для зростання доходів з урахуванням мінливих потреб ринку”, – зазначив віцепрезидент Sabre Travel Solutions в регіоні EMEA Діно Гельметті.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають