9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

Авіакомпанія SkyUp восени планує відкрити у ЄС власну авіакомпанію

SkyUp Airlines планує восени відкрити в ЄС власну авіакомпанію. На першому етапі вона виконуватиме чартерні рейси для європейських туроператорів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Зазначається, що спочатку це будуть перельоти з країн Балтії, Молдови, Румунії, Польщі, Чехії, Словаччини. Не виключають в авіакомпанії й рейси з Німеччини та Австрії.

Основну частку маршрутів складуть традиційні туристичні напрямки, такі як Туреччина та Єгипет. Плюс екзотичні напрямки, такі як Танзанія.

“Безумовно, значний обсяг рейсів виконуватиметься для нашої групи компаній – туроператора Join Up Baltics, Join UP Romania та Join UP Poland”, – розповідає комерційний директор SkyUp Людмила Слободянюк.

Другий етап – з кінця березня 2023 року, коли в авіації починається літній сезон, SkyUp хоче запустити регулярні рейси з країн ЄС.

“Буде реалізовано давно запланований стратегічний намір – створення повноцінної європейської авіакомпанії, яка оперуватиме в ЄС”, – каже Слободянюк. 

Європейський SkyUp виконуватиме основну частину рейсів за межі ЄС і, як тільки це стане можливим, до України. 

Boeing 737-800 UR-SQB в лівреї SkyUp. Фото: Юрій Танчин

Також повідомляється, що у SkyUp Airline уже налагоджені відносини з турецькими аеропортами, тому новому перевізнику з цієї групи буде легше розпочати роботу.

За словами Слободянюк, вони планують розпочати продаж квитків у листопаді-грудні. До початку нового туристичного сезону хочуть довести кількість літаків до 19 (три отримають наприкінці цього року, ще п’ять – наступного).

У SkyUp Airlines поки що не називають назву нової авіакомпанії, карту регулярних маршрутів та обсяг інвестицій. Пояснюють тим, що саме зараз іде завершальна фаза обговорення маршрутної мережі, розкладу, аеропортів базування.

Фото – Malcolm Nason

Відомо, що новий перевізник буде зареєстрований на Мальті. Пояснюють це сукупністю факторів: від простоти та швидкості реєстрації нової авіакомпанії, підтримки місцевої влади до ефективного податкового законодавства. Для старту на Мальті потрібно не менше двох літаків та інвестиції до 5 млн євро (для отримання необхідних дозволів, вирішення технічних питань та витрат на перші рейси).

Останні новини:

Зараз читають