9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 24 Травня, 2022

Авіакомпанія SkyUp наступного року планує отримати сім літаків

Авіакомпанія SkyUp у 2022 році має намір розширювати свій флот та географію польотів, запустити нові сервіси для пасажирів, а також збільшити свій штат.

Про це повідомив CEO SkyUp Airlines Сєроухов, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

За його словами, у 2021 році SkyUp перевезла рекордні для компанії в річному розрізі понад 2,6 млн пасажирів, а у 2022 році очікуються ще більші показники.

“У наших планах на наступний рік – розширити наш флот з 15 до 22 літаків, продовжити розвивати нашу карту польотів та відкривати нові напрямки. Ми вже анонсували літню польотну програму з більш ніж сотнею маршрутів з Києва, Харкова, Львова, Запоріжжя та Одеси більш ніж у 30 країн Європи, Кавказу, Близького Сходу та Центральної Азії. Це, зокрема, рейси до Іспанії, Франції, Грузії, Ізраїлю, Саудівської Аравії, Казахстану та Італії”, – зазначив CEO SkyUp.

Відповідно до цих планів, компанія планує збільшувати кількість співробітників. За словами CEO, лише у 2021 році кількість співробітників SkyUp зросла з 800 до 1,2 тис. осіб.

“Наступного року ми також продовжимо роботу над розширенням асортименту зручних та корисних сервісів та продуктів для пасажирів. Зокрема, запускаємо нові формати коротких подорожей – CityBreaks та Weekend for U”, – додав він.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають