9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 14 Серпня, 2022

Авіакомпанія “Міжнародні авіалінії України” почне польоти з Києва в Делі

Авіакомпанія “Міжнародні авіалінії України” (МАУ, Київ), найбільша авіакомпанія країни, 1 травня 2018 року почне виконання прямих регулярних рейсів між Києвом і Делі.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Як повідомила прес-служба компанії, нові рейси між Україною та Індією тривалістю 6 годин 50 хвилин будуть виконуватися тричі на тиждень, а з 7 червня інтенсивність польотів збільшиться до чотирьох рейсів на тиждень.

З Києва рейси будуть вилітати в понеділок, вівторок, четвер, п’ятницю. Зворотні вильоти з Делі – у вівторок, середу, п’ятницю і суботу.

Рейси виконуватимуться на літаках Boeing 767-300 з трьома класами обслуговування – бізнес, преміум економ і економічним – в/з Міжнародного аеропорту Делі (Indira Gandhi International).

Делі стане п’ятим далекомагістральним маршрутом в мережі МАУ і другим пунктом, що з’єднує Україну з країнами Індійського субконтиненту, – зазначила корпоративний прес-секретар МАУ Євгенія Сацька.

Мінімальна вартість квитка в обидва боки з урахуванням всіх зборів і податків становить: з Києва від 14,849 тис. Грн (ціна може змінюватися в залежності від коливань курсу гривні до долара США), з Делі – від $ 529.

МАУ – провідна українська авіакомпанія, що з’єднує Україну з 80 + столицями і ключовими містами Європи, Азії, Америки, Близького Сходу та країн СНД і забезпечує стикування з маршрутами своїх міжнародних партнерів у більш ніж 3 тис. інших міст світу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають