9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

Авдіївський коксохімічний завод за підсумками січня-лютого 2018 року збільшив обсяги виробництва у два рази

Авдіївський коксохімічний завод (АКХЗ), що входить до групи «Метінвест», за підсумками січня-лютого 2018 року збільшив обсяги виробництва в два рази.

Про це повідомив генеральний директор підприємства Муса Магомедов, передає uaprom.info.

Працюємо стабільно… Два місяці цього року ми закінчили з виробничими показниками, які в два рази вище торішніх, так як працювали в більш комфортних умовах, – сказав він в інтерв’ю виданню avdeevka.city.

При цьому він нагадав, що в лютому 2017 року Авдіївка перебувала на межі гуманітарної катастрофи.

Через перебої з електропостачанням ми змушені були законсервувати половину заводу, відключити два коксових цеху для того, щоб забезпечити подачу тепла на місто, – зазначив топ-менеджер.

У той же час М.Магомедов повідомив, що до сих пір у підприємства залишаються проблеми із забезпеченням технічною водою, порожніми вагонами і підвозом вугілля.

З трьох залізничних напрямків, доступних раніше, працює тільки одне. Тому воно досить завантажене і напружене. Виникають проблеми і з рухомим складом, і з порожніми вагонами, і з термінами поставок продукції, але вони вирішуються зусиллями наших логістів і співробітників «Укрзалізниці». З огляду на, в яких умовах нам доводиться працювати, ми вміємо цінувати те, що є. Так що, в цілому, січень і лютий відпрацювали непогано, і не підвели металургів за обсягами виробленого коксу, – сказав він.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають