9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 30 Вересня, 2022

Авдіївський коксохімічний завод відновлює повноцінну роботу

Авдіївський коксохімічний завод ввів в експлуатацію другий виробничий крило після трьох місяців вимушеного простою.

blankПередає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Групи Метінвест.

Роботу відновили чотири структурних підрозділи підприємства, що дало можливість повноцінно працювати всьому чотиритисячне колективу коксохіму.

З кінця січня через постійні перебої з електропостачанням в результаті бойових дій завод змушений був працювати на власній генерації за рахунок природного газу. Два коксових цеха з чотирьох довелося перевести в режим гарячої консервації. Були зупинені і хімічні цеха. В результаті частина працівників підприємства виведена в оплачувану відпустку.

До травня 2017 року електропостачання міста забезпечувалося з окупованої території, а ЛЕП, яка живить Авдіївку, проходила через зону бойових дій, що ставало причиною її частих пошкоджень і знеструмлення міста і заводу. Через відсутність режиму тиші неможливо було проводити відновлювальні роботи. Було прийнято рішення побудувати нову ЛЕП на українській території. Протягом декількох місяців фахівці компанії ДТЕК спільно з енергетиками АКХЗ зводили життєво необхідну для міста, прилеглих сіл і містоутворюючого підприємства лінію електропостачання. Всі роботи були виконані раніше терміну. На початку травня коксохім підключився до нової ЛЕП.

Завдяки відновленню енергопостачання підприємства після тривалої зупинки запущені в роботу коксові цеха №3 і №4, сіркоочистки 2 і уловлювання №2. Це дозволило збільшити щодобове виробництво коксу валового з 5,5 тис. До 7,5 тис. тонн. У планах АКХЗ – подальше нарощування виробництва.

Тривала консервація батарей стала серйозним випробуванням для кладки печей. Тільки завдяки самовідданій праці та професіоналізму наших коксохіміків вдалося зберегти основні виробничі потужності і відновити роботу всіх цехів. Тепер ми зможемо збільшити завантаження і виробництво коксу, – зазначив генеральний директор Авдіївського коксохімічного заводу Муса Магомедов.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають