9.5 C
Alba Iulia
Середа, 10 Серпня, 2022

“Астарта” отримає кредит від Європейського інвестиційного банку на енергомодернізації

“Астарта” хоче збільшити потужності для зберігання зерна і цукру сумарно до 530 тис. тонн.

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) схвалив кредит для агропромислового холдингу “Астарта” для підтримки програми енергоефективності та модернізації. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Delo.ua.

“Астарта” витратить гроші на енергоефективність своїх цукрових заводів: поліпшення логістики, будівництво нових потужностей для зберігання цукру і силосу. В рамках програми InnovFin, ЄІБ допоможе “Астарті” впровадити IT-рішення для оптимізації роботи холдингу.

ЄІБ уточнює, що позитивне рішення по кредиту взяли 19 вересня 2017 року. Загальна вартість проекту і частка коштів європейців не розкривається.

Можливо, кредит від ЄІБ покриває частину більшого проекту – розширення потужностей для зберігання. Раніше стало відомо, що “Астарта” претендує на $ 25 млн кредиту від Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) для будівництва і покупки зерносховищ і будівництва сховища для цукру. За інформацією ЄБРР, загальна вартість проекту оцінюється в $ 83,1 млн.

ЄБРР в жовтні 2017 року розгляне питання про виділення цього кредиту для “Астарти”. У співпраці з банком, компанія хоче побудувати і купити шість зерносховищ загальною потужністю 480 тис. Тонн і побудувати одне сховище цукру загальною ємністю 50 тис. Тонн в Полтавській і Хмельницькій областях.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають