9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

АСРЗ виготовив і відправив замовлення для МК “Азовсталь”

blankНа авто платформі 5-метрова в діаметрі кришка стенду сушки і високотемпературного розігріву футеровки сталерозливних ковшів відправлена з грейферного ділянки корпусного цеху Департаменту машинобудування АСРЗ конверторщикам МК “Азовсталь”.

Заміна цієї змінної частини агрегату відбувається орієнтовно один раз на рік і, за інформацією приймаючої сторони, термін служби подібних виробів залежить, головним чином, від обслуговуючого персоналу підприємств, зокрема, фахівців киснево-конвертерного цеху. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр підприємства.

В даний час на більшості металургійних комбінатів для розливання стали з сталеплавильних агрегатів застосовуються ковші, футеровані вогнетривкою цеглою. Використання монолітних матеріалів дозволяє істотно збільшити термін служби вогнетривкої шару і, в підсумку, зменшити витрати на експлуатацію ковшів.

Стенд для високотемпературного розігріву обладнаний кришкою, футерованной каоліновим фетром, в яку і вмонтовані двоконтурні газовоздушні турбулентні пульсуючі пальника з вихровий стабілізацією факела. А вже робоча пальник додаткової забезпечується запальний пальником з електричним розпалом.

Всього місяць знадобився Департаменту логістики та забезпечення АСРЗ, щоб замовити і отримати у вітчизняного товаровиробника все необхідне для виготовлення кришки стенду.
На АСРЗ виріб пройшов усі етапи виробничого контролю: від контролю сировини і матеріалів на вході до випробувань зварних конструкцій методами неруйнівного контролю: ультразвуком і рентгенографуванням.

Протягом місяця готовий виріб буде використано замовником за призначенням.

Останні новини:

Зараз читають