9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Ашан відкрив перший в Україні автономний магазин без касирів (фото)

Міжнародна мультиформатна компанія-рітейлер Ашан відкрила в Україні перший автономний магазин без касирів, де покупці розплачуються виключно на касах самообслуговування.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на RAU.

Для того, щоб потрапити до автономного магазину, потрібно мати додаток Ашан. На нього покупець отримує QR-код, який є ключем до магазину. Далі клієнт самостійно здійснює покупки та розплачується на касі самообслуговування.

Перші покупці вже протестували систему. Магазин формату Pick up Point у новому концепті residence розташований на території житлового комплексу Комфорт Таун в Києві за адресою вул. Регенераторна, 4. Площа магазину складає 45 кв. м.

“Це вже друга торгова точка Ашану в цьому мікрорайоні. Перша показала себе дуже успішно, тож відкриття нового магазину тільки посилить позиції мережі в цьому мікрорайоні”, – розповіли представники рітейлера.

У компанії пояснили, що обрали саме цей житловий комплекс для пілотного проєкту ще й тому, що тут здебільшого живуть молоді люди, які працюють у сфері нових технологій. Для них важливо відчувати диджиталізацію в усіх сферах життя та Ашан дає своїм клієнтам таку можливість. В асортименті представлено понад 1000 товарів широкого вжитку. Магазин працюватиме 24/7.

Що таке формат Pick Up Point?

Pick Up Point – це найменший формат мережі площею 50-100 кв. м та з асортиментом 600-2000 найменувань. Задача формату – залучення нових клієнтів, поширення та підвищення впізнаваності бренду Ашан – розповсюдження програми лояльності, інформування про послуги та переваги компанії.

Сама ж мережа Ашан є міжнародною мультиформатною компанією-рітейлером, яка була заснована у 1961 році у Франції. В Україні перший магазин було відкрито у 2008 році, а зараз мережа представлена у 9-ти містах та налічує понад 30 магазинів, в тому числі гіпермаркети, супермаркети, магазини біля дому і точки pick up point. Також компанія розвиває електронну комерцію на території всієї країни.

Останні новини:

Зараз читають