9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 29 Вересня, 2022

“Ашан Україна” придбав дев’ять гіпермаркетів мережі “Караван”

Реалізація викупу за угодою обумовлена ​​отриманням дозволу Антимонопольного комітету України на концентрацію.

Про це повідомила прес-служба компанії “Ашан Україна”. Передає АBC.

“Підписання угоди між” Ашан Рітейл Україна “і мережею гіпермаркетів” Караван “з викупу активів є результатом успішних переговорів. Дана угода є взаємовигідною для обох сторін”, – сказав Олексій Ястремський, директор мережі “Караван”.

“Це вагома інвестиція в Україну, який підтверджує довіру і готовність” Ашан Рітейл Україна “продовжувати відновлення економіки країни після складних років, а також бажання надавати нашим клієнтам і співробітникам всі переваги великого міжнародного дистриб’ютор”, – підкреслив Жерар Галле, генеральний директор “Ашан Рітейл Україна “.

Після завершення угоди, “Ашан” зміцнить своє позиціонування в Україні і приступить до розвитку нових форматів магазину. Зараз компанія налічує 11 гіпермаркетів в п’яти містах – Київ, Львів, Одеса, Запоріжжя та Кривий Ріг, а також електронну комерцію в Києві і регіоні.

Мережа “Караван” оперує 9 гіпермаркетами в Україні та працевлаштовує 3300 співробітників. Завдяки викупу мережі “Ашан Рітейл Україна” посилить свою присутність в Києві, а також буде присутній в чотирьох нових містах – Харків, Дніпро, Житомир та Чернівці.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають