9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 23 Березня, 2023

Ашан, METRO, АТБ… Антимонопольний комітет відкрив справу за фактом істотного подорожчання продуктів в Києві

Київське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету порушило справу проти постачальників продуктів харчування і найбільших мереж продовольчих магазинів Києва за фактом істотного подорожчання продуктів. Про це в Facebook повідомив глава відділення Олексій Хмельницький.

“Приводом для втручання Комітету стало істотне подорожчання товарів в останні дні. Ціновий моніторинг, який ввів АМКУ, показує, що ціни на певні продукти і засоби індивідуального захисту підійматися синхронно в різних торгових мережах. Це може свідчити про антиконкурентну поведінку учасників ринку – як постачальників, так і роздрібної торгівлі, або обох цих ланок одночасно”, – написав Хмельницький.

Компанії, за якими почали справу (перелік може бути змінений або доповнений):

NOVUS, Ашан, METRO Cash & Carry Ukraine, Сільпо, BILLA, АТБ-Маркет, VARUS, ЕКО маркет, Велика Кишеня, Велмарт і компанії – постачальники ТОВ “Світ овочів”, ТОВ “Гала Фудз”, ТОВ”Саркара-Груп”, ТОВ “овочевий край”, ТОВ “Август-Кий”, ТОВ “Агроінвест-Логістик”, ТОВ “Агро-Овен”, ТОВ “Брокінтерком”, ТОВ “Перспектива”, ТОВ “Внешторгресурс”, ТОВ “Агробізнесвектор”, ПП “Інтер овочі”, ТОВ “Аттуаль”, ТОВ “Елітпрайм”, ТОВ “Авега-2018”.

В АМКУ додали, що в разі встановлення фактів порушення законодавства про захист економічної конкуренції компанії можуть оштрафувати в розмірі до 10% обороту компанії за попередній рік.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають