9.5 C
Alba Iulia
Середа, 26 Січня, 2022

АрселорМіттал Кривий Ріг придбало вітчизняне електрообладнання

В ході модернізації виробництва найбільший криворізький металургійний комбінат АрселорМіттал замовив обладнання у дніпровської компанії «ЕРС-Інжиніринг».

Компанія зібрала і поставила меткомбінату головний розподільний шафа (ГРШ) серії Stream Line і щити управління технологічними процесами. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на elektrovesti.net.

Головний розподільний шафа ГРШ серії StreamLine торгової марки EDS був проведений на потужностях дніпровського підприємства. Функціональним призначенням ГРШ є введення і розподіл трифазного змінного напруги 0,4 кВ для споживачів цеху. Він виконаний в підлоговому виконанні зі ступенем захисту IP 54.

Основні функції ГРШ виконують автоматичні контактні комутаційні апарати-вимикачі фірми ETI ELECTROELEMENT (Словенія). Також встановлено амперметри та вольтметри (Для контролю за основними параметрами електричної мережі) італійського виробника FRER

Для зручності на двері ГРШ виведена індикація поточних показань, що дає можливість дистанційного моніторингу за станом мережі.

Щити керування для «АрселорМіттал» були виконані за індивідуальним проектом. Для реалізації замовлення використовувалося обладнання фірми ETI ELECTROELEMENT (Словенія).

blank

Нові щити потрібні, щоб забезпечити подачу напруги на технологічні електроустановки, здійснити їх захист від перевантажень і режиму короткого замикання.

При виборі автоматичних вимикачів враховувалися потенційні навантаження, які можуть виникнути в аварійній ситуації на ділянці мережі. Також враховувалася можливість перевантажень в разі модернізації або розширення технологічного обладнання.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають