9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

“ArcelorMittal Кривий Ріг” збільшив парк напіввагонів у 2,5 рази

Криворізький гірничо-металургійний комбінат ПАТ “ArcelorMittal Кривий Ріг” (Дніпропетровська обл.) у 2,5 рази збільшив свій вагонний парк, ввівши в експлуатацію 450 нових піввагонів, отриманих в рамках контракту за схемою фінансового лізингу.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Відповідно до прес-релізу “ArcelorMittal Кривий Ріг” в п’ятницю, на початку 2018 року підприємство отримало 50 нових вагонів: таким чином, в цьому році компанія ввела в обіг 500 вагонів для перевезення своєї металопродукції і поставки сировини на комбінат.

При цьому наголошується, що в результаті власний парк АМКР (з правом виходу на мережу “Укрзалізниці”) збільшився в два з половиною рази, що дозволяє компанії близько 10-15% перевезень здійснюватимуть своїми силами незалежно від ситуації на ринку залізничних перевезень і наявності вагонів. Це допоможе зменшити витрати на доставку вихідних і вхідних вантажів, а також дасть можливість розглядати нові напрямки перевезень металопродукції і залізорудного концентрату на експорт.

Всі нові вагони для підприємства виготовлені в ПАТ “Дніпровагонмаш”, яке є одним з учасників підписаної угоди за схемою фінансового лізингу.

У довідці до прес-релізу уточнюється, що рухомий склад ПАТ “ArcelorMittal Кривий Ріг” призначений для вивезення металопродукції і залізорудної сировини, а також для поставок на підприємство сировини. Основними логістичними заходами є перевезення агломераційної руди зі станції Шмаково (Придніпровська залізниця), перевезення металопродукції на станції Одеської залізниці, а також назад вхідної сировини – вапняку, вугілля, коксу, коксового дріб’язку. Крім піввагонів, підприємство також використовує в вантажоперевезеннях думпкари, платформи, цистерни, обкотишовози, коксовози і цементовози.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають