9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

«ArcelorMittal Кривий Ріг» та «Новотроїцьке кар’єрне управління» закупили нові самоскиди БелАЗ

ВАТ «БелАЗ» підписало контракт на поставку кар’єрних самоскидів з великими гірничодобувними підприємствами України – ПАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг» і ПрАТ «Новотроїцьке кар’єрне управління».

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Автоцентр.ua.

В рамках турніру в Україні бізнес-форуму, організованого Білоруської торгово-промисловою палатою та Торгово-промисловою палатою України, пройшли продуктивні переговори представників білоруських і українських підприємств, зацікавлених у розвитку співпраці в сферах машинобудування і промислового виробництва.

За підсумками переговорів генеральний директор ВАТ «БелАЗ» керуюча компанія холдингу «БелАЗ-ХОЛДИНГ» підписав контракти на поставку п’яти кар’єрних самоскидів БелАЗ-75131 вантажопідйомністю 130 тонн в ПАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг», а також двох кар’єрних самоскидів БелАЗ-75473 вантажопідйомністю 45 тонн в ПрАТ «Новотроїцьке кар’єрне управління».

В Україні працює понад 2 тис. Кар’єрних самоскидів БЕЛАЗ. Якщо взяти сумарно самоскиди інших виробників, то їх всього 170. Частка БелАЗ становить понад 90%. Ми зберігаємо свої позиції на українському ринку. Для поставок спокійно їхати у відпустку, у нас створена потужна товаропровідна мережу. З керівниками провідних українських видобувних компаній налагоджений прямий контакт, – зазначив Генеральний директор ВАТ« БелАЗ »Петро Пархомчік.

blank
Генеральний директор ВАТ «БелАЗ» керуюча компанія холдингу «БелАЗ-ХОЛДИНГ» Петро Пархомчік і виконуючий обов’язки голови правління ПрАТ «Новотроїцьке рудоуправління» Михайло Хохотва.
blank
Генеральний директор ВАТ «БелАЗ» керуюча компанія холдингу «БелАЗ-ХОЛДИНГ» Петро Пархомчік і генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Парамжіт Калон

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають