9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

ArcelorMittal Кривий Ріг нає намір інвестувати в модернізацію $267 млн

Криворізький гірничо-металургійний комбінат ПАТ “ArcelorMittal Кривий Ріг” (Дніпропетровська обл.) В 2017 році інвестує в модернізацію виробництва 267 млн ​​дол.

Повідомив журналістам генеральний директор підприємства Парамжіт Калон (Paramjit Kahlon), прес-конференцію якого опублікувала корпоративна газета АТ ” АрселорМіттал Теміртау “-“Темиртауский металург”. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

За його словами, компанія в Україні працює добре. “За останній рік в ПАТ” ArcelorMittal Кривий Ріг “вироблено 7,5 млн тонн сталі. Можу сказати, що ця компанія є найбільш стабільною за останні 4-5 років. Близькість до Чорного моря робить її унікальною в плані хорошого географічного розташування. У нас великі інвестиційні плани в Україні по модернізації зараз, так як довгі роки до цього підприємство не отримувало інвестицій “, – зазначив гендиректор.

При цьому серед найбільших проектів топ-менеджер назвав будівництво установки піч-ківш, коксової батареї, МНЛЗ і модернізація агловиробництві.

Починаючи з 2017 по 2020 роки плануємо інвестувати в модернізацію більше одного мільярда доларів. Цього року – $ 267 млн, – констатував П. Калон.

Торкаючись сфери відповідальності в групі, П.Калон повідомив, що він відповідає за підприємства в Україні та Казахстані, реалізацію продукції в Африці, за продажу в країнах Перської Затоки, Індії, Лівані, Йорданії, Ізраїлі, Сирії, Туреччини, за функціонування офісу в Дубаї .

Це дуже великий напрям роботи. Але справжній лідер переростає свій напрямок. Це мене не обтяжує. Я дійсно дуже зайнятий. Більшу частину часу я затримуюся, спізнююся, але там, де це можливо, намагаюся бути вчасно. Зазвичай у такого рівня генеральних директорів в штаті є 4-5 виконавчих асистентів. У мене їх немає. Більшість питань я вирішую самостійно, – сказав топ-менеджер.

АТ “АрселорМіттал Теміртау” входить до складу міжнародного сталеливарного концерну ArcelorMittal і є найбільшим підприємством гірничо-металургійного сектора Казахстану. До складу АТ входять меткомбінат і вісім вугільних шахт в Карагандинській області, чотири рудника з видобутку залізної руди в Карагандинської, Акмолинської і Кустанайської областях.

“ArcelorMittal Кривий Ріг” – найбільший виробник сталевого прокату в Україні. Спеціалізується на випуску довгомірного прокату, зокрема, арматури і катанки.

ArcelorMittal володіє в Україні найбільшим гірничо-металургійним комбінатом “ArcelorMittal Кривий Ріг” і поряд малих компаній, зокрема, ПАТ “ArcelorMittal Берислав”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають