9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

АПМУ незабаром передає у концесію порти Херсон та Ольвія

У ДП “Адміністрація морських портів України” розповіли, коли відбудеться передача майна концесіонерам в портах Херсон і Ольвія.

Про це повідомив керівник АМПУ Олександр Голодницький, виступаючи на Ukrainian Ports Forum 2021, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

За його словами, у 2020-2021 роках були визначені та затверджені Кабінетом міністрів кордони всіх портів, крім Миколаєва та Ольвії.

“Було проведено зміну меж 6-ти акваторій, планується ще 3”, – зазначив Голодницький.

blank

“Що стосується перших концесійних проєктів – в червні відбудеться передача майнового комплексу концесіонеру Херсонського порту, в грудні – QTerminals”, – додав керівник АМПУ.

Зазначимо, що в березні поточного року ексміністр інфраструктури Владислав Криклій заявляв, що передача порту Херсон концесіонеру завершиться в березні, а по порту Ольвія – в другій половині осені.

“Я розраховую, що по Херсону передачу об’єкта ми до кінця березня завершимо, а порт Ольвія, де катарці, там більший об’єкт, трохи пізніше, на жаль, десь друга половина осені, тому що і пізніше концесія була, плюс по передачі важчий об’єкт, але в цьому році повинні завершити”, – повідомив тоді ексміністр.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають