9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

Антимонопольний комітет розслідує завищення цін на маски в аптеках

Київське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету розглядає справу про підвищення цін на одноразові медичні маски проти 18 найбільших аптечних мереж Києва та області й 6 постачальників/виробників медичних масок.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на zn.ua.

“Так, 30 березня 2020 року у зв’язку зі значним підвищенням цін на маски медичні одноразові, Відділенням розпочато розгляд справи за ознаками скоєння 18 найбільшими роздрібними мережами аптечних закладів м. Києва та Київської області, а також 6 постачальниками/виробниками масок медичних одноразових порушення, передбаченого частиною третьої статті 6 Закону України “Про захист економічної конкуренції”, у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій (змови)”, – йдеться в прес-служби Київського обласного територіального відділення АМКУ.

В цей час відділенням здійснюється збір і аналіз інформації від суб’єктів господарювання, які здійснюють реалізацію одноразових медичних масок на території Києва та Київської області. Орієнтовно з 13.04.2020 року почнеться приймання пояснень від посадових осіб суб’єктів господарювання — відповідачів по справі.

У прес-службі нагадали, що відповідно до статті 52 Закону України “Про захист економічної конкуренції” за порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій (змови) накладається штраф у розмірі до 10% доходу (виручки) суб’єкта господарювання від реалізації продукції за останній звітний рік, що передував року, в якому накладається штраф.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають