9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 4 Жовтня, 2022

АМПУ звітує про прибуток в понад 2 млрд грн за перший квартал 2017 року

blankАдміністрація морських портів України (АМПУ) завершила перший квартал 2017 року з позитивним фінансовим результатом, здійснивши в термін всі відрахування в державний бюджет.

Так, чистий прибуток ДП «АМПУ» за підсумками першого кварталу 2017 року склав 983,024 млн грн. Дохід АМПУ за вказаний період — 2, 158 млрд грн. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу АМПУ.

Як ми і прогнозували, Адміністрація продемонструвала позитивний фінансовий результат за підсумками першого кварталу. Діяльність АМПУ в цей період була прибутковою, завдяки цьому підприємство здійснило прямі відрахування в бюджет в розмірі 49% свого сумарного доходу, що склало 1,078 млрд грн,— заявив керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

За його словами, податок на прибуток державних підприємств склав 4,250 млн грн, а дивіденди — 760,936 млн грн.

Крім того, в квітні поточного року АМПУ перерахувала до бюджету понад 450 млн грн, а також за підсумками першого кварталу в травні буде сплачено до держбюджету ще додатково близько 420 млн грн.

Капітальні інвестиції в об’єкти інфраструктури в період з січня по квітень 2017 року склали 5,881 млн грн. «Це не відповідає нашим очікуванням в зв’язку з неузгодженістю фінансового плану на поточний рік. Ми сподіваємося, що на 1 червня головний фінансовий документ держпідприємства буде затверджений, і ми приступимо до повноцінного інвестування в розвиток об’єктів портової інфраструктури»,— уточнив Райвіс Вецкаганс.

Також він додав, що в даний момент АМПУ розпочала процедуру фінансового аудиту за міжнародними стандартами фінансової звітності за минулий і поточний періоди.

Проведення фінаудиту підприємством — це і дотримання вимог законодавства, і свідоцтво відкритості і прозорості, і обов’язкова умова для інвестицій в порти, в тому числі із залученням зовнішніх ресурсів,— резюмував керівник АМПУ.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають