9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 7 Жовтня, 2022

АМПУ проведе два тендери на днопоглиблення в порту Чорноморськ

blankАдміністрація морських портів України в поточному році проведе два тендери з днопоглиблення в порту Чорноморськ до 15 і 16 м.

Про це заявив керівник держпідприємства Райвис Вецкаганс на конференції Grain & Maritime days in Odessa, передає кореспондент ЦТС, повідомляє Національний промисловий портал.

У цьому році ми будемо оголошувати два тендери з днопоглиблення в порту Чорноморськ. Проведення цих робіт дозволить приймати судна типу панамакс, – зазначив глава АМПУ.

Відзначимо, що раніше АМПУ підписала меморандум про співпрацю з ТОВ “СП Рісо Термінал” з метою збільшення обсягу вантажопотоку в морському порту Чорноморськ з одночасним збільшенням рівня глибин. Згідно з меморандумом з “СП Рісо Термінал”, АМПУ проведе днопоглиблювальні роботи в акваторії 1-го ковша Сухого лиману Чорноморської філії АМПУ. Техніко-економічне обґрунтування цього проекту Кабмін затвердив ще в жовтні 2016 року, зараз йде процедура його затвердження.

Згідно з проектом, очікується збільшення глибини з 12 до 15 метрів. Крім того, підхідний канал порту буде заглиблений до 16 метрів. Всього обсяг днопоглиблення складе 3 104,7 тис. Кубометрів. Відповідно до плану-графіка проекту, днопоглиблення стартує в 4-му кварталі 2017 року і буде завершено в 2018 році.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають