9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Листопада, 2023

АМПУ і Міністерство транспорту Німеччини підписали протоколи про намір завершення будівництва хвилелому

blankАМПУ (Адміністрація морських портів України) і Міністерство транспорту Німеччини поставили підписи під протоколами про будівництво хвилелому із залученням міждержавного кредиту.

Сторони обмінялися документами в ході візиту німецької делегації, яка складалася з представників Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини, представника банку KfW, керівництва компанії ДП «КТО», в Одеський порт 18 травня 2017 року. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу АМПУ.

Цей проект стартував у 2010 році. Згідно техніко-економічного обґрунтування, його запланована вартість — 5 188,8 млн грн., очікувана потужність — 600 тис. TEU, протяжність причалів — 650 м, 19,3 га — площа намитої території.

Генеральний директор ДП «КТО» Анастас Коккін повідомив: «Завдяки підтримці Societe Generale HHLA і уряду Німеччини, а також конструктивного і високопрофесійного підходу нового керівника АМПУ Райвіса Вецкаганса, нам вдалося досягти компромісних взаємоприйнятних домовленостей щодо подальшої реалізації інвестиційного проекту будівництва контейнерного терміналу на Карантинному молу, які закріплюються у відповідній угоді».

В ході екскурсії по терміналу, президент компанії Себастьян Вінд підкреслив, що сьогоднішня подія — це ще один доказ того, що німецькі інвестори готові підтримувати розвиток стратегічно важливих для України інфраструктурних високотехнологічних об’єктів.

Крім конкретного збільшення потужності і всіх технічних характеристик, реалізація проекту, перш за все, несе в собі виконання наших інвестиційних угод з німецькими партнерами. Ми вітаємо позитивний результат переговорів з державним секретарем Міністерства транспорту ФРН і керівництвом банку KfW про можливість надання кредиту на завершення будівництва для реалізації проекту в узгодженітерміни,— зазначив Райвіс Вецкаганс, керівник АМПУ.

Довідка:
Компанія «Контейнерний термінал Одеса» є дочірнім підприємством «Ейч Ейч Ел Ей Інтернешнл ГмбХ» (HHLA International GmbH) і входить до групи провідного в Європі логістичного холдингу — німецької компанії HHLA AG (м. Гамбург).

З 2010 року компанія здійснює будівництво нового контейнерного терміналу спільно з АМПУ. Проект будівництва терміналу «Карантинний мол», який передбачає розширення пропускної здатності на 600 тис. TEU річної перевалки — один з найбільших інфраструктурних проектів в морської транспортної галузі України. Загальна кошторисна вартість проекту — 5,188 млрд грн., в тому числі кошти Одеського морського торгового порту — 2,724 млрд грн., кошти інвестора — 2,464 млрд грн. Термін окупності — 13 років.

Останні новини:

Зараз читають