9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 26 Вересня, 2022

АМКУ дозволив “Інвестиційної компанії Вітагрен” купити агропідприємство “Агропросперіс”

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив ТОВ “Інвестиційна компанія” Вітагрен “(Хмельницька обл.) На придбання частки в статутному капіталі ТОВ “Горинь Агро Плюс” (Рівненська обл.).

Згідно з повідомленням АМКУ в п’ятницю, відповідне рішення забезпечить “Вітагрен” перевищення 50% голосів у вищому органі управління “Горинь Агро Плюс”. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб, кінцевим бенефіціаром інвестиційної компанії “Вітагрен” є Сергій Лабазюк.

Група компаній Vitagro займається виробництвом і переробкою сільгоспкультур, в тому числі фруктів і овочів, молочним тваринництвом, свинарством. Група обробляє понад 60 тис. Га землі в Хмельницькій, Тернопільській і Рівненській областях.

Станом на початок 2016 року загальна кількість поголів’я молочного стада склало більше 5 тис. Голів, також група одночасно містить 60 тис. Голів свиней.

За інформацією Єдиного держреєстру, кінцевими бенефіціарами “Горинь Агро Плюс” є Моріс Табасінік і Джордж Рор – бенефіціарії NCH Capital (США) і ТОВ “ЛАТАГРО”, яка входить в один з найбільших агрохолдингів в Україні – “Агропросперіс”.

Земельний банк агрохолдингу “Агропросперіс” становить 430 тис. Га, загальні потужності зі зберігання – 800 тис. Тонн. Холдинг вирощує і поставляє на експорт більш 2 млн тонн зернових і олійних культур в рік. Компанія здійснює операційну діяльність через п’ять підрозділи: Golden Sunrise (Агро), Bio Agro, Ray Agro, Latagro, New Agro Management.

Компанія також надає фінансування українським виробникам зерна через “Агропросперіс Банк”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають