9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 4 Жовтня, 2022

Американський конструктор сайтів Yola відкрив R&D-центр в Україні

blankКомпанія Yola, що пропонує послуги по створенню сайтів і безпечний хостинг, приходить в Україну.

Компанія вже відкрила R&D-центр в Дніпрі, в якому ведеться розробка основного продукту і наймає в штат місцевих фахівців, повідомили представники компанії редакції AIN.UA, передає Національний промисловий портал.

Yola була заснована в 2007 в Кейптауні, Південна Африка, і встигла залучити $ 25 мільйонів в двох раундах від Columbus Venture Capital і Reinet Investments S.C.A. Зараз компанія представляє собою хмарний SaaS-конструктор веб-сайтів, а також хостинг-провайдер, орієнтований на малий бізнес. Головний офіс Yola розташований в Сан-Франциско, також є представництва Канаді, Південній Африці, а тепер і в Україні.

Основою для розширення і виходу на український ринок кадрів стали інвестиції від фонду Noosphere Ventures: як у вигляді грошових вливань, так і допомоги в організації R & D-центру. Yola і Noosphere закрили операцію 15 травня 2017 року, сума і умови якої не розголошуються.

Ми плануємо використовувати інвестиції від Noosphere Ventures для збільшення своєї присутності на швидко зростаючому ринку. Зараз у нас 12 мільйонів користувачів в 175 країнах, а серед наших партнерів – HP, Sage, Amex, Google і Ingram Micro, які також постачають наші послуги своїм партнерам. Додаткове фінансування прискорить наше поширення по всіх цих платформ, – прокоментував угоду CEO Yola, Тревор Харріс-Джоунс.

Думаю, що за допомогою української команди, яка звикла працювати з власними продуктами, ми зможемо швидко збільшити частку Yola на ринку. Співпраця я бачу, як синергію нашої технічної бази та маркетингової експертизи з напрацюваннями одного з першопрохідців у своїй ніші. Ця взаємодія – однозначний win-win для обох компаній, – додав керуючий партнер в Noosphere Ventures Максим Поляков.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають