9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 7 Лютого, 2023

Американський фонд інвестує $20 млн в українські підприємства

blankМіжнародна фінансова корпорація (IFC) з групи Світового банку може вкласти до $ 20 млн в фонд прямих інвестицій Emerging Europe Growth Fund III, LP (EEGF III, Делавер, США), запущеного Horizon Capital Advisors, LLC для інвестицій переважно в Україні.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, рада директорів планує розглянути цей проект на засіданні 28 квітня. Передає UBR.
Згідно з документом, інвестиції IFC не перевищуватимуть 20% загального розміру фонду.

Передбачається, що основним об’єктом інвестицій EEGF III стануть малі і середні зростаючі підприємства.
В інформації також вказується, що співінвестором фонду може виступити Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР).

IFC нагадує, що є інвестором фонду EEGF II, а участь в новому фонді допоможе Horizon завершити окремі розпочаті інвестиції.

Як повідомлялося, в червні 2016 року Американська урядова організація з фінансування розвитку OPIC (Overseas Private Investment Corporation) повідомила про надання до $ 37,5 млн фонду EEGF III, запущеного Horizon Capital, терміном до 10 років.

Фонд з заявленим обсягом $ 150 млн буде орієнтований на середні за розмірами швидкорослі, експортно-орієнтовані компанії в Україні та Молдові з потенціалом виходу в локальні або регіональні ринкові лідери. Передбачається, що фонд буде здійснювати інвестиції шляхом покупки міноритарної частки в таких компаніях. У той же час, при необхідності, можливо також надання стартового капіталу, повний викуп компаній або участь в приватизації.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають