9.5 C
Alba Iulia
Середа, 10 Серпня, 2022

Американський банк Goldman Sachs придбає більше 25% компанії New Ukraine PE Holding Limited

Goldman Sachs хоче купити 25% “дочки” української Dragon Capital.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Новий Час.

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив одному з найбільших у світі інвестиційних банків The Goldman Sachs Group (США) купити більше 25% компанії New Ukraine PE Holding Limited (Кіпр), підконтрольній українській інвесткомпанії Dragon Capital.

Про це повідомила прес-служба АМКУ .

Надано дозвіл компанії The Goldman Sachs Group, Inc. (Нью-Йорк, США) на (пряме або опосередковане) придбання акцій компанії New Ukraine PE Holding Limited (Нікосія, Кіпр), що забезпечує перевищення 25% голосів у вищому органі управління компанії, – йдеться в повідомленні.

Goldman Sachs Group – один з найбільших у світі інвестиційних банків, що є фінансовим конгломератом, у колі фінансистів відомий як The Firm. Займається інвестиційним банкінгом, торгівлею цінними паперами, інвестиційним менеджментом та іншими фінансовими послугами, перш за все з інституційними клієнтами.

Dragon Capital – українська інвестиційна компанія. Надає послуги з брокерського обслуговування, інвестиційно-банківського супроводу, управління активами та прямих інвестицій для інституційних, корпоративних і приватних клієнтів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають