9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 20 Січня, 2022

Алкогольний холдинг Global Spirits відкрив завод в Білорусі та планує відкрити ще два завода в Азербайджані та США

Великий алкогольний холдинг Global Spirits запустив виробництво в Білорусі, а восени має намір почати виробництво в Азербайджані та США.

Про це повідомив власник холдингу Євген Черняк, передає АгроІнсайдер.

Запустили виробництво в Республіці Білорусь. Коли бізнесу не створюють нормальних умов, бізнес сам шукає такі умови. Багато разів говорив, що наша галузь в Україні потребує реформ. Але не зроблено нічого … З 10 вересня запускаємо виробництво в Азербайджані. З 10 листопада в Техасі (Х’юстон), – написав він на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, на суми виробленої на цих заводах продукції зменшиться виробництво в Україні.

Виїдуть технологи, фахівці, стане менше податків. У всьому світі йде боротьба за мізки, гроші і трудові ресурси. Якщо не створюють умови для інвестицій, то інвестиції йдуть в нормальні ринки, зі зрозумілими правилами гри і високою прибутковістю. Поки в Україні не зрозуміють, що все тримається на створенні робочих місць, податки, поки будуть брехати про реформи, з’ясовувати, хто якою мовою говорить, бізнес буде мігрувати за межі країни, в більш благополучні країни, – зазначив Черняк.

Global Spirits – великий міжнародний алкогольний холдинг, який об’єднує ЛВЗ «Хортиця» і «Одеський коньячний завод», «Українська дистрибуційна компанія». Портфель холдингу включає горілчані, коньячні і винні бренди. Продукція Global Spirits експортується в більш ніж 87 країн світу.

Центральний офіс знаходиться в Нью-Йорку (США).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають