9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

Ахметов готує міжнародний позов до рф через знищені промислові підприємства

Мільярдер Рінат Ахметов розповів, що наразі триває юридична робота для подання позовів проти росії щодо компенсації завданих його бізнесу збитків.

Про це він через свою пресслужбу повідомив в інтерв’ю НВ, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Економічну правду.

Він зазначив, що з початком широкомасштабного нападу рф 24 лютого такі підприємства як Азовсталь, ММК ім. Ілліча, Авдіївський коксохім, Луганська ТЕС і ще десятки об’єктів промислової інфраструктури й зеленої енергетики частково або повністю знищено, або вимушено виведено з експлуатації. Капіталізація цих об’єктів до початку війни становила десятки мільярдів доларів. 

“Однозначно ми пред’явимо позови до Росії й вимагатимемо належну компенсацію всіх збитків та втраченого бізнесу. Вже зараз активно ведеться кропітка юридична робота з цих питань. Ми будемо пред’являти позови у всіх міжнародних та національних інстанціях”, – повідомив він.

Зазначається, що за відновлювальною вартістю втрати Меткомбінату ім. Ілліча та Азовсталі через російську війну становлять від 17 до 20 млрд доларів. 

“Остаточну суму буде визначено в позовній заяві до Росії”, – зазначив Ахметов.

Останні новини:

Зараз читають