9.5 C
Alba Iulia
Середа, 8 Грудня, 2021

Агропромислова група побудувала на Чернігівщині найбільший завод з виробництва пластівців

Агропромислова група Agricon Group закінчила будівництво заводу з виготовлення пластівців ТМ “Добродія”.

Виробничий комплекс з виготовлення пластівців із зернових культур і продуктів на їх основі розташований в Чернігівській області. Потужність виробництва 1000 тонн на місяць. Передаяє Національний промисловий портал, з посиланням на delo.ua.

На заводі проходять всі етапи виробництва пластівців: очищення і лущення вівса, лущення і шліфування пшениці, ячменю, жита, гидротермическая обробка, нарізка, прокатка і фасування в різні види упаковки.

У лютому 2018 підприємство отримало сертифікат відповідності згідно з вимогами схеми сертифікації FSSC 22000 на систему якості і безпеки харчової продукції. На заводі встановлено обладнання компанії Buhler. А планова кількість робочих місць становить близько 100 осіб.

Загальна вартість проекту – близько 200 млн грн.

Нагадаємо, що компанія планувала здати в експлуатацію даний завод 1 грудня 2017 року. А про плани по будівництву заводу компанія Agricom Group оголосила в грудні 2016 року.

У серпні 2016 року агрокомпанія заявила про своє рішення розширити земельний банк на 10 тис. га – до 40 тис. га за рахунок придбання кластера на кордоні Рівненської та Житомирської областей.

Agricom Group спеціалізується на виробництві і дистрибуції продуктів харчування із зернових культур, об’єднує сільськогосподарські, переробні та торговельні підприємства. Група обробляє 40 тис. га в Рівненській, Чернігівській та Луганській областях. Потужності зі зберігання на 63 тис. тонн представлені двома елеваторні комплексами на території Білокуракинського та Чернігівського кластерів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають