9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

Аеропорт “Бориспіль” спростив оренду для малого бізнесу

У оренду в аеропорту “Бориспіль” будуть передаватися об’єкти з певною площею і цільовим призначенням, що спростить доступ малому бізнесу.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Крила“.

За словами Міністра інфраструктури, раніше для оренди площ в аеропорту Бориспіль виставлялося два великих лота, що фактично обмежувало кількість учасників конкурсу. Відтепер без затягування часу, як тільки дослідження попиту і пропозиції були проведені, а також завершені відповідні процедури Фондом державного майна України, було прийнято рішення, що в оренду передаватимуться об’єкти з певною площею і цільовим призначенням. Завдяки цьому кількість лотів зросла до 32, а площа самого маленького об’єкту – 2 кв. м.

Цим підходом ми фактично відкрили двері для представників малого та середнього бізнесу, які до сьогодні навіть не думали про захід до «Борисполя». А тепер, будь ласка, подавайте заявки на участь, – повідомив Міністр Інфраструктури Владислав Криклій.


Крім того міністр повідомив, що це дозволить пасажирам отримати кращий сервіс і за розумними цінами, сформованими чесної ринкової конкуренції, а не монопольним становищем якоїсь однієї компанії або декількох в кращому випадку.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають