9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Грудня, 2022

Аеропорт Бориспіль підписав договір з Ryanair

blankМіжнародний аеропорт Бориспіль підписав зі свого боку договір про умови обслуговування лоукостера Ryanair і відправив його в штаб-квартиру авіакомпанії.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на ЦТС.

Сьогодні ми зі свого боку підписали договір з Ryanair і відправили в головний офіс авіакомпанії. Це зайняло у нас менше двох тижнів з моменту зниження вартості базового збору за пасажирське обслуговування (зміна до наказу Міністерства інфраструктури), що було основним стримуючим фінансовим чинником. Договір погоджено усіма службами аеропорту, і, що дуже важливо, зовнішніми аудиторами, які візують всі вихідні фінансові документи і договори, – повідомив Рябикин на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, переговори між авіакомпанією та аеропортом були спрямовані на пошук компромісу на основі взаємного економічного інтересу.

Чи всі бажання Ryanair відображені в контракті? Більшість, але не всі. Зокрема на напрямок Київ-Лондон знижка в 80% не надається, оскільки цей напрям для аеропорту Бориспіль новим не є, – зазначив глава аеропорту.

Нагадаємо, Ryanair на початку вересня почне польоти в Україну відразу в два аеропорти – крім Борисполя це також Львів. З останнім договір про обслуговування вже підписаний, заявляв днями міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають